Skylink zatím TV8 zachová

tv8-logo-slovenskoSatelitní platforma Skylink zatím ponechá ve své nabídce interaktivní stanici TV8 a v únoru nebude rozširovat stávající portfolio programových stanic.

Podle původního plánu měla stanice TV8 přestat vysílat na satelitní platformě Skylink začátkem ledna, stanice ovšem vysílá dále a její vypnutí se zatím neplánuje, informoval o tom server Parabola.cz. Původně se přitom kapacita stanice měla rozdělit mezi dva nové program v MPEG-4/SD.

NENECHTE SI UJÍT: Skylink nabízí nový program – Golf Channel

Naše záměry se neustále vyvíjejí a nedovedu přesně stanovit datum startu dalších programů. Nemáme žádného kandidáta, který by na start spěchal (jako byl Golf Channel), takže se asi budeme držet tradičního jarního termínu,“ uvedl na dotaz webu Parabola.cz Jaromír Glisník, výkonný ředitel společnosti TradeTec k zařazení dalších programů do nabídky.

K TÉMATU: Dočkáme se na Slovensku televizního kasina?

Satelitní platforma Skylink, již nabízí společnosti TradeTec a Towercom, rozšiřuje svou programovou nabídku dvakrát ročně, zpravidla na jaře a na podzim. Poslední rozšíření s sebou přineslo například Eurosport 2.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .