Simpsonovi se stěhují na Primu. Budou na Cool?

simpsonovimaliPo sedmnácti letech, kdy kultovní seriál Simpsonovi vysílala veřejnoprávní Česká televize, se příběhy ze Springfieldu stěhují na komerční televizi Prima. Není však jasné, zda poběží na TV Prima, nebo na Prima Cool.

Podle webu ahaonline.cz není vůbec jisté, zda i na Primě budou dabovat známé žluté postavy stejní lidé, jako na České televizi. „V České televizi nám nedávno řekli, že dabujeme poslední díly a pak se seriál přestěhuje jinam. Mně to může být jedno, jen budu jezdit dabovat na jiné místo, ale veřejnoprávní stanice přišla o výborný seriál. A kdyby se Prima nedohodla se všemi dabéry hlavních postav, seriál to v Česku dost poškodí. Diváci dodnes nerozdýchali, že Homera místo Vlastíka Bedrny mluví Vlastimil Zavřel, další změny by byly ještě víc ke škodě. Procestovala jsem celý svět a musím říct, že náš dabing v původním složení je hned po originálu nejlepší,“ cituje web Helenu Štáchovou, která dabuje Lízu Simpsonovou.

Jana Kocová, mluvčí TV Prima, také odmítla odpovědět na dotaz RadioTV, zda seriál poběží na mateřské Primě, nebo na Prima Cool. „V tento moment nebudeme dění kolem Simpsonových komentovat,“ uvedla Kocová.  Podle programového směřování obou stanic je pravděpodobnější, že se Simpsonovi přestěhují na kanál Prima Cool.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. Maxx

    Tak doufám, že to poběží na Primě a ne na COOL, přeci jen to spoustu lidí ještě nemůže sledovat. Dabing bych nechal samozřejmě, jen bych se pokusil adekvátněji nahradit pana Bedrnu. Pan Zavřel mi tam teda vůbec nesedí. Dřív byli v hledáčku: Krampol, Heřmánek, Genzer, kteří by byli zajímaví, ale také pan Nárožný, který si myslím, že by byl ideální. Popřípadě by také nemuselo být od věci angažovat nějakého imitátora, který by dokázal co nejvěrněji napodobit Homera v podání p. Bedrny. Jeho dabing byl totiž dokonalý!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .