Prima mění program, nový čas Partičky volí diváci

prima_joj-sefka-logoTelevizi Prima se nedaří etablovat novinky, které nasadila letos na jaře do svého programového schématu.

Už před časem přesunula TV Prima reality-show Šéfka v hlavní roli s Norou Mojsejovou. Kontroverzní slovenská podnikatelka ovšem neláká a sledovanost posledního dílu byla podle serveru Digizone.cz pouhých 200 tisíc, přičemž podíl na publiku byl něco málo přes 7 procent. Formát odsouvá TV Prima na půlnoc z neděle na pondělí.

RECENZE: Šéfka, první reality show, která vás bude nudit

Páteční osmou hodinu vyplní nově seriál Vraždy v Midsomeru. Seriál Aféry s Pavlem Křížem dokázal vygenerovat podíl okolo 10%, nově jej Prima nasadí na neděli v 21:15 po skončení soutěže „Máš minutu„, kterou moderují Richard Genzer a Michal Suchánek. První díl zhlédly 554 tisíc diváků při podílu na publiku 12,7%. V pátek rovněž končí improvizační show Partička. Televize Prima dnes ovšem uvedla, že pořad pouze pozastavuje a o novém nasazení mohou rozhodnout diváci na webu www.iprima.cz. Hlasovat mohou diváci do 22. dubna.

K TÉMATU: Videostop se zaskvěl, Šéfka pod průměrem

Televize Prima má poměrně velké problémy získat standardní podíly na trhu s jarními novinkami. Čtvrteční comeback Petra Novotného s názvem Trampoty přilákal 593 tisíc diváků (share 14,46%), druhý díl poté 491 tisíc diváků (share 12,38%). Jedinou úspěšnou novinkou je pondělní reality-show Farmář hledá ženu, který pravidelně přesahuje staniční průměr.

Autor článku:

Komentáře (7)

 1. yarrin004

  Ono se neni cemu divit, uz z logickeho pohledu je jasne, ze kdyz je v sobotu a v nedeli volno, dost velka cast populace vyrazi vecer mimo domov a rozhodne nehodla patecni vecer zabit u televize, to radsi pojedou na chatu grilovat, do klubu, do restaurace atd. naopak v nedeli kdy se chystaji do prace, vetsina lidi vecer zaleha k televizi.
  Proto se nedivim ze particka ma v patek zrejme nizkou sledovanost, na Slovensku ji mimo jine davaji v pondeli. A pri vsi ucte k protagonistum, ji delaji popularnejsi a profesionalnejsi herci. U nas by tomu odpovidal pan POLASEK, LANGMAJER, LISKA atd.
  Uvidime jak se bude v nedeli darit Aferam , ja doufam ze jim to prospjeje, i kdyz myslimze takova streda nebo utery v osm by bylo idealnejsi jako alternativa napr. ORDINACE. Ale to uz je takova nase televizni democ, konkurovat stejnym program druhe televizi, kdyz ona bude davat kotatka, tak mi stenatka :-))
  Drzim televizi PRIMA palce, at ma dal odvahu vymyslet nove veci, i kdyz nektere jako SEFKA, by si mohla odpustit.

 2. Maxx

  Souhlasím, za vše si může Prima špatným nasazením do programu. Jinak se jarní novinky povedly a mě se dost líbí i Šéfka (myslím tím tu show, ne Noru :D), ale sleduju ji buď na JOJ nebo na netu. Do nedělní půlnoci na ni čekat nehodlám a není divu, že v tomto čase pak má jen nějakých 200 tisíc :)

 3. Jan Nový

  Od Máš minutu jsem čekal zase něco trapnýho ( dua suchánek genzer , tele tele, ms gs , partička u partičky žeby mírný návrat k ruské rulete , ale opravdu jen vzdáleně ?? ) , máš minutu není špatný pořad , lepší než trapný mareš a to jelito co to s ním moderuje , banášová byla lepší samé čumění na reklamy a vykecávání mareše plus natažení pořadu o 50 minut přes čas ) , šefka není špatný pořad akorát je tam tvrdá nora mojsejová která schow kazí ztrapnuje soutěžící , na primě je o něco méně reklam takže v neděli Máš minutu akorát pořsd hýří příliš barvami , afery nejsou špatný pořad lepší než kokat na novu která stojí za h … což sledovanost to bude mít protože to není souběžně s nekonečnou ordinací

 4. ppu-prof_bex

  Забота о резиденции – это забота о спокойствии. Термомодернизация фасадов – это не только стильный внешний вид, но и обеспечение теплового комфорта в вашем уголке спокойствия. Мастера, команда профессионалов, предлагаем вам превратить ваш дом в идеальное жилище.
  Наши проекты – это не просто теплоизоляция, это творческий процесс с каждым строительным блоком. Мы нацелены на гармонии между формой и содержанием, чтобы ваш уголок стал не только комфортным, но и великолепным.
  И самое важное – приемлемые расходы! Мы уверены, что качественные услуги не должны быть неприемлемо дорогими. [url=https://ppu-prof.ru/]Утепление фасада цена с материалом[/url] начинается всего начиная с 1250 рублей за квадрат.
  Современные технологии и качественные материалы позволяют нам создавать тепловую обработку, которая обеспечивает долговечность и надежность. Оставьте в прошлом холодные стены и лишние затраты на отопление – наше утепление станет вашим надежной преградой перед холодом.
  Подробнее на [url=https://ppu-prof.ru/]www.ppu-prof.ru[/url]
  Не откладывайте на потом заботу о удовольствии в вашем доме. Обращайтесь к профессионалам, и ваше жилище превратится настоящим художественным творчеством, которое принесет вам не только тепло. Вместе мы создадим жилище, в котором вам будет по-настоящему уютно!

 5. Plisse_dit

  Дорогие Гости!
  Подносим вам свежее концепцию в мире декора внутреннего пространства – шторы плиссе. Если вы мечтаете к высшему качеству в всякой аспекте вашего жилища, то эти шторы подберутся отличным предложением для вас.
  Что делает шторы плиссе такими особыми? Они объединяют в себе в себе элегантность, практичность и пользу. Благодаря индивидуальной структуре, прогрессивным материям, шторы плиссе идеально гармонизируются с для какова бы то ни ложи, будь то светлица, спальная комната, кухня или профессиональное пространство.
  Закажите [url=https://tulpan-pmr.ru]плиссированная штора для пластиковых окон[/url] – оттворите уют и красочность в вашем доме!
  Чем подсаживают шторы плиссе для вас? Во-первых, их своеобразный бренд, который дополняет индивидуальность и вкус вашему внутреннему пространству. Вы можете выискать из разнообразных текстур, оттенков и стилей, чтобы подчеркнуть уникальность вашего дома.
  Кроме того, шторы плиссе предлагают обширный базар практических возможностей. Они могут управлять степень сияния в пространстве, предохранять от солнечного света, поддерживать интимность и формировать уютную атмосферу в вашем жилище.
  Наш сайт: [url=https://tulpan-pmr.ru]tulpan-pmr.ru[/url]
  Мы сами поможем вам подобрать шторы плиссе, которые прекрасно гармонизируются с для вашего внутреннего пространства!

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .