Prima a Joj spustily castingy na show Šéfka

sefkaTelevize Prima a Joj spustily oficiální internetové stránky k chystanému projektu Šéfka. Hlavní tváří se stává kontroverzní slovenská podnikatelka Nora Mojsejová.

Místo plánované pěvecké show X-Factor uvedou TV Prima a TV Joj jiný licencovaný formát, rovněž od společnosti Fremantle Media. Nová show Šéfka je podle webu www.sefka.tvvolně inspirovaná americkým formátem Apprentice„. Vybraní soutěžící budou během jarních měsíců plnit jednotlivé úkoly, které jim zadá slovenská podnikatelka Nora Mojsejová. Všichni ji budou muset přesvědčit o svých kvalitách a projít velkým sítem. Hlavní výhrou česko-slovenské reality-show Šéfka je roční lukrativní kontrakt v hodnotě 100 tisíc dolarů na pozici manažera módní značky Nora Mojsejová Fashion.

VÍTE TO PRVNÍ: Cleveland Show – spin-off Family Guy brzy na Primě Cool

Casting na nový pořad byl spuštěn včera společně s doménou www.sefka.tv, kde se mohou všichni zájemci přihlásit a najdou zde self-promotion. Kromě klasických osobních údajů uvádí uchazeči informace o své výšce a váze, dosavadním vzdělání, vlastnosti a důvody, proč vybrat právě jeho. Formát Šéfka by měly podle slovenského bulváru obě televize uvést letos v březnu. Podnikatelku Noru Mojsejovou znají čeští diváci z kulinářské show Čápi s mákem, už předtím se svým manželem účinkovali jako hlavní hvězdy v několikách slovenských reality-show (Mojsejovci a další). Slovenské komerční stanice získaly při jejich uvedení nadprůměrné výsledky.

PSALI JSME: Re-Play! se vrací, bude na Primě Cool

Televize Prima chystá na letošní jaro řadu novinek. Kromě Šéfky a pokračování seriálu Cesty domů by se měl na obrazovkách objevit formát Farmář hledá ženu (TV Joj uvedla s nadstandardním výsledkem loni v posledním čtvrletí). Petr Novotný a režišér Jiří Adamec nabídli TV Prima novou zábavnou show Trampoty, oba v minulém týdnu oficiální ve vysílání Frekvence 1 prohlásili, že se o formě spolupráce zatím jedná. Vidět bychom měli i novou talk-show Lucie Bílé a hovoří se rovněž o návratu Zdeňka Pohlreicha.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .