Podívejte na licenční podmínky Prima Family

prima_familySCHÉMA UVNITŘ – Víte to jako první. Prima zveřejnila licenční podmínky, díky kterým získala licenci k provozování stanice Prima Family.

Jak už jsme vás informovali, televize Prima obdržela v polovině března od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání novou licenci pro svůj v pořadí čtvrtý program. Ten by měl nést název Prima Family a vysílat prostřednictvím digitálních zemských vysílačů. Ke spuštění tohoto programu ale může dojít nejdříve v roce 2012, kdy se uvolní trh s terestrickými licencemi.

K TÉMATU: Prima připravuje nový kanál – Prima Family

Podle zveřejněných licenčních podmínek bude kanál hned od začátku vysílat 24 hodin denně. Jednat se má o plnoformátový program, vysílat bude filmy a seriály, dokumenty, zábavné, soutěžní, sportovní a diskuzní pořady, zpravodajství, publicistiku, magazíny a další.

Programové podmínky jsou až nápadně podobné s mateřskou Primou. V podmínkách je uveden výpis jednotlivých žánrů v jednotlivých denních dobách. Dominantním formátem je ten žánr uvedený v rámci vysílacího bloku jako první v pořadí. Během celého dne tak bude dominovat dramatická tvorba (seriály, filmy). V podvečer alternuje zábavný pořad. Sedmou večerní otevírá zpravodajství, večer pak případně nabídne magazíny (úterý, středa) a zábavu (pondělí, čtvrtek). Noc vyhradí Prima Family archivu a interaktivním pořadům, hlavní kanál nyní vysílá zejména Volejte věštce, Prima Cool pak sobotní erotický interaktivní pořad Za kačku svlíkačku.

PODÍVEJTE SE: UVAŽOVANÁ PROGRAMOVÁ SKLADBA PRIMA FAMILY

Víkendy jsou vyhrazeny především dramatické tvorbě, místo se najde na ranní dokumenty, publicistiku a magazín (podobně jako Prima). Zbytek dne zůstává zhruba stejný. Máte-li zájem, podívejte se na plánovanou skladbu programu Prima Family.

Program začně vysílat až po roce 2012. Na konkrétní programovou náplň je zatím brzy, generální ředitel Marek Singer se odmítá vyjádřit proto, že rok 2012 a ukončení finanční krize je zatím daleko.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .