Novým ředitelem CET 21 je Jan Andruško

cmeV podvečerních hodinách oznámili jednatelé společnosti CET 21 jméno nového generálního ředitele. Stal se jím Jan Andruško.

Jan Andruško spolupracoval s managamentem CET 21 od roku 2005 jako hlavní externí právní poradce. Společnost CET 21, pod níž spadá vlastnictví českých kanálů TV Nova, Nova Cinema, Nova Sport a MTV, dnes oznámila jeho jmenování do funkce generálního ředitele s platností od 1. ledna 2011. Podle původních spekulací se generální ředitelkou měla stát Miloslava Nováková, šéfka marketingu a PR TV Nova.

Adrian Sarbu, prezident a CEO společnosti CME, v této souvislo uvedl: „Jana Andruško znám více než pět let a jsem přesvědčen, že využije svých zkušeností a velkého obchodního talentu k dalšímu posílení vedoucí pozice CET 21 na trhu.“

Jan Andruško v tiskové zprávě dodal: „Považuji za velkou čest, že budu moci řídit nejúspěšnější televizní společnost ve skupině CME. Těším se na práci s celým týmem při rozvoji našich televizních stanic v plně digitálním světě se všemi příležitostmi a výzvami, které tento proces přináší.“ Jan Andruško nahrazuje ve funkci Petra Dvořáka, jež se loni stal viceprezidentem CME pro televizní vysílání (CME je mateřskou firmou CET 21).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .