Nova a Markíza uvedou 2. řadu federální SuperStar

cssuperstarmala1Ani příští rok na jaře nebude na Nově a Markíze chybět velký projekt, v druhé řadě se vrací pěvecká show Česko Slovenská SuperStar. Společnost FremantleMedia navíc nenapadne formát Talentmania.

Příští rok na jaře uvidíme druhou řadu Česko Slovenské SuperStar, pěvecký formát společnosti FremantleMedia přinesl loni nadprůměrné výsledky sledovanosti. Petr Dvořák k tomu za televizi Nova řekl: „Chceme navázat na mimořádný úspěch první řady Česko Slovenské SuperStar a pokračovat v realizaci společných přeshraničních projektů, které si diváci oblíbili natolik, že model převzaly i další televize na českém a slovenském trhu. Naše show už prokázala své kvality a věříme, že si tak jako loni najde obrovskou diváckou oblibu.“

K TÉMATU: Do podzimního souboje talentových show zasáhne i Star Dance s Ebenem

Zástupci obou televizí společnosti CET 21 v pátek podepsali s FremantleMedia, vlastníkem licence na konkurenční Česko Slovensko má talent, dohodu o akceptování formátu Talentmania ze strany FremantleMedia. V dohodě je uvedeno, že budou dodrženy specifické odlišnosti obou talentových show. Připomeňme, že právě Česko Slovensko má talent uvedou na podzim Prima a JOJ, talentové pořady se budou vysílat v hlavním nedělním vysílacím čase.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .