Na české obrazovky se vrací Žena za pultem

zena_za_pultemTelevize Barrandov uvede vůbec poprvé do svého programu seriál Žena za pultem.

Normalizační seriál Jaroslava Dietla s názvem Žena za pultem vystřídá jiný československý seriál Chlapci a chlapi. Poprvé uvidí diváci tento seriál v sobotu 20. listopadu okolo 21:30, v repríze jej uvede TV Barrandov v neděli okolo 16:30. V roce 2003 odvysílala seriál TV Prima, seriál se ale s velkou odezvou nesetkal, později jej Prima reprízovala v nedělní poledne. Seriál uvedla rovněž slovenská Joj Plus při startu vysílání v roce 2008. Televize Barrandov aktuálně vysílá další kritizovaný seriál – Třicet případů majora Zemana (vždy v pátek ve 20:00, repríza běží v neděli po 17:30).

Samotnému uvedení seriálu Žena za pultem předchází na TV Barrandov speciální vydání publicistického pořadu Tajemství. V pondělí 15. listopadu nahradí totiž mimořádně pořad Prominenti speciál s názvem Tajemství Jiřiny Švorcové, jehož hlavním účinkujícím bude právě hlavní představitelka Anny Holubové, Jiřina Švorcová (82 let) ztvárnila roli prodavačky.

Autor článku:

Komentáře (3)

 1. buri

  Dobrý den,
  výše uvedený článek bohužel obsahuje značné nepřesnosti. První uvedení seriálu Žena za pultem po roce 1989 proběhlo na TV Prima již na podzim 2002, konkrétně od 3.října, vždy ve čtvrtek večer 20 hodin. A pozor – zájem byl veliký !!! Průměrný podíl na publiku 15+ byl v té době téměř 42%, nejvyšší share získal díl odvysílaný 31.10.2002 – 46,2%. Některé epizody olizovaly až dvoumilionovou sledovanost !!! Brzká repríza seriálu, která byla nasazena na jaře roku 2003 (vždy v pátek od 20 hod.) už skutečně podobnou sledovanost neměla, tak bylo vysílání seriálu přesunuto na nedělní offtime.

  1. Martin Petera Autor příspěvku

   Dobrý den,
   děkuji za opravu. Omlouvám se za nepřenosti, paměť mne bohužel zklamala.

 2. Jan Štifter

  Ano, čtenář Buri má pravdu. Tenkrát Prima s tímto seriálem rozpoutala docela dobrý poprask. Začalo to už Majorem Zemanem, Chalupáři, Malým pitavalem z velkého města apod. Ten slot českých seriálů, především normalizačních byl opravdu veleúspěšný.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .