HIMYM přichází na Cool, vrátí se i Futurama

himymNa Prima Cool přichází očekávaný seriál Jak jsem potkal vaši matku (v originále How I Met Your Mother).

První díl seriálu Jak jsem potkal vaši matku uvede Prima Cool ve čtvrtek 26.11. v 21:35. Dále se s tímto seriálem potkáte vždy od pondělí do čtvrtku, reprízy Prima Cool nasadí o den později v 17:00. Netradičně vyprávěný sitcom o pěti kamarádech z New Yorku se soustředí okolo Theodora Evelyna Mosbyho, jenž svým dětem vypráví příběh o tom, jak „se potkal s jejich matkou“. Svůj příběh (odehrávající se v roce 2005) začíná hrdina vyprávět v roce 2030. Známí jsou i dabéři, kteří propůjčí postavám svůj hlas – například Andrea Elsnerová, David Novotný či Martin Písařík.

Příznivci Andreji Elsnerové se na ni mohou těšit i u dalšího seriálu. Prima Cool v neděli 29.11. v 19:00 uvede druhou reprízu kultovního animovaného seriálu Futurama, v níž herečka nadabovala jednookou mutantku Leelu. Vystřídá premiérový seriál Family Guy, u nás vysíláno pod názvem Griffinovi, odvysílány budou samozřejmě všechny epizody. Prima tak činí v čase méně atraktivního inzerentního období. Po skončení reprízy Futuramy se nabízí nasazení Simpsonů, Prima zakoupila všech 20 řad odvysílaný na ČT (20.řada právě běží na ČT2) včetně premiérové 21.řady.

Jednu novinku a jednu změnu připravuje i Prima. Od soboty 5.12. každé víkendové ráno v 6:55 přichází japonský animovaný seriál Pokémon: Diamant a perla. „Malý Ash má jeden obrovský sen – chce se stát pánem Pokémonů. Spolu s věrným Pikaču se snaží zachránit všechny vzácné příšerky před zlými lovci…“ Předchozí sérii Pokémonů vysílala v minulosti TV Nova.

Změnu vysílacího času oznámil seriál Super drbna (Gossip Girl) o blogerce, která na všechny vše prozradí. Americký seriál původně běžel v sobotu v 18:00. Patrně neuspokojivé výsledky jej přemístily na sobotu 10:15. Změna platí od soboty 5.12.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .