Disney Junior od června na českých obrazovkách

disney_juniorNejmenší diváci se mohou od 1. června těšit na nový programový blok Disney Junior, na kanále Disney Channel nahradí stávající Playhouse Disney.

Pro děti ve věku 2-7 let začne televizní kanál Disney Channel vysílat nový blok Disney Junior, ten nahradí stávající Playhouse Disney a zaměří se na širší diváckou skupinu, který nasadila stanice v roce 2009, kdy proběhla změna značka z Jetix právě na Disney Channel. Jeho spuštění bude doprovázeno reklamní kampaní zaměřující se na rodiče a děti. Z vlastní evropské produkce chce Disney Junior stavět na úspěchu seriálu Středo-džungle, premiéru druhé série 26 interaktivních epizod zhlédnou diváci v České republice už v červnu. Blok Disney Junior nabídne pořady jako Mickeyho klubík, Mistr Nanny a Superagent Oso, chybět ovšem nebudou ani zbrusu nové pořady jako Jake a piráti ze Zeme Nezemě.

Z HISTORIE: Disney má po dvoch desaťročiach vlastný kanál v ČR a na Slovensku

Naslouchali jsme myšlenkám a připomínkám rodičů a stvořili naše pořady tak, abychom si byli jisti, že uspokojujeme jejich potřeby. Udržíme to nejlepší z Playhouse Disney a zároveň představíme nové pořady, které se budou obracet na naše stávající věrné publikum, a zároveň budeme vyrábět pořady, které přitáhnou trochu starší šesti a sedmileté děti, které ale nejsou ještě dost staré na ostatní Disney pořady,“ říká Beth Gardinerová, viceprezidentka pro původní tvorbu a rozvoj Disney Junior EMEA.

ZAJÍMAVOST: Disney Channel je mezi “malými” stanicemi první

Maciej Bral, Viceprezident Disney Channel pro střední a východní Evropu a rozvojové trhy dodal: „S Disney Junior chceme i nadále rozvíjet naše hluboké porozumění dětem a vytvářet důvěryhodný cíl pro rodiče tím, že budeme vysílat příběhy s klasickými Disneyovskými postavičkami, ale také jim představíme nové originální postavičky, o kterých doufáme, že se v budoucnu stanou klasickými.“

disney_playhouse_banner

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .