Digitální televize UPC nabízí nový balíček

upclogomaleDigitální televize UPC ode dneška nabízí svým zákazníkům pod názvem Plus balíček  pěti televizních programů: Fishing&Hunting, Travel Channel, AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV.  Fishing&Hunting a Travel Channel jsou přitom do programové nabídky digitální kabelové televize  UPC  zařazeny zcela nově. AXN Sci-fi, AXN Crime a Motors TV byly dosud dostupné pouze zákazníkům nejvyšší nabídky Supreme. Všechny programy, až na Motors TV, jsou v českém jazyce.

„Zavedením programového balíčku Plus vycházíme znovu vstříc našim divákům a to hned dvakrát: jednak  rozšiřujeme možnost cíleného výběru z více než osmdesáti televizních programů  a jednak uspokojujeme poptávku  více než tříset padesáti  tisíc rybářů, sto osmdesáti tisíc myslivců a ještě mnohem většího počtu zájemců o cestování po specializovaných televizních programech,“ říká Václav Bartoň, generální ředitel UPC  a dodává: „Další rozšiřování naší nabídky o tématické televizní programy není tento rok rozhodně u konce.“

Programový balíček Plus si je možné předplatit  k nabídkám Starter a Standard. V nabídce Supreme je obsažen automaticky. Zákazníci nabídky Starter zaplatí za balíček Plus 119 Kč měsíčně. Odebírají-li ovšem už jeden nebo více z existujících balíčků Darwin, Relax, Sport, News a Music, pak zaplatí pouze 80 Kč měsíčně. Pro zákazníky nabídky Standard je cena Plus 119 Kč měsíčně a  v nabídce Supreme je zahrnut automaticky, bez navýšení ceny.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .