ČT4 vysílá v chytrých Nokiích

ct4_slegrČeská televize informovala, že pro diváky ČT4 přichystala živé vysílání pro smartphony Nokia.

Po necelém měsíci přichází sekce Nová média ČT s další novinkou pro mobilní telefony, po telefonech iPhone se dostane do jiných tipů telefonu: „Textové i obrazové zpravodajství Čtyřky, plány sportovních přenosů a především živé vysílání sportovního programu ČT4 jsou nyní dostupné i v „chytrých“ mobilech Nokia,“ uvedla ČT v tiskové zprávě.

SOUVISEJÍCÍ: Sportovní Čtyřka slaví pět let existence

Sportovní ČT4 je po aplikaci zpravodajské ČT24 další mobilní aplikací České televize, která dobývá zájem uživatelů mobilů,“ říká výkonný ředitel Nových médií ČT Milan Fridrich. „Čtrnáct dnů po spuštění ČT4 v iPhonu dosáhl bez větší reklamy počet stažených aplikací téměř 18 000. Proto nepochybuji, že i na chytrých Nokiích bude o ČT4 silný zájem,“ dodává Fridrich.

Z ARCHIVU: Česká televize představila chartu pro Nová média

Ceníme si spolupráce s Českou televizí na další aplikaci rozšiřující mediální služby v chytrých Nokiích pro české uživatele. Jak ČT24, tak ČT4 jsou pro mobily atraktivní programy,“ zmiňuje šéf zastoupení Nokia v České republice Petr Kasa. Aplikaci ČT4 si mohou zájemci stáhnout v Ovi Store Nokia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .