Ashton Kutcher nahradí Sheena v sitcomu

kutcher_sheenHerec a producet Ashton Kutcher podepsal dohodu se společností Warner Bros., resp. stanicí CBS o svém účinkování v sitcomu Dva a půl chlapa (v originálě Two and a Half Men).

Po mnoha měsících spekulací je už jasné, kdo nahradí Charlieho Sheena v populárním americkém sitcomu Dva a půl chlapa. Nebude jím Hugh Grant, o kterém se tolik hovořilo, ale ani Hugh Laurie (alias Dr.House). Stanice CBS v nové řadě vsází na jednatřicetilého herce a producenta Ashtona Kutchera. Ten má bohaté zkušenosti z natáčení komediálních seriálů, v letech 1998-2005 hrál v produkci FOX v seriálu „The 70’s Show„.

SOUVISEJÍCÍ: Natáčení sitcomu Dva a půl chlapa pozastaveno

Ashton Kutcher je jak zkušeným producentem, tak i hercem, na svém kontě má snímky Mejdan v Las Vegas, Boog and Elliot’s Midnight Bun Run, ale i animované snímky Lovecká sezóna či Robot Chicken. Známý je ale především díky romantickým komediím. Americká stanice CBS zrušila po zbytek letošní sezóny natáčení sitcomu Dva a půl chlapa. Důvodem je chování hlavního představitele Charlieho Sheena, v rozhlasovém rozhovoru několikrát urazil producenta Chucka Lorreho. Seriál patří největší hity stanice, například díl z pondělí 21. února zhlédlo 11,52 milionu diváků, což bylo v daný večer nejvíce ze všech amerických stanic.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .