Svět motorů vyhlašuje desátý ročník soutěže o nejlepšího řidiče

svetmotoru_kiaJubilejní, desátý roční soutěže o nejlepšího řidiče vyhlásil týdeník Svět motorů. Soutěž o titul odstartovala koncem, rozdělen bude celkem do šesti hracích kol. Do soutěže se zapojí i ostatní tituly společnost Ringier Axel Springer CZ. Finále proběhne 26. června na Polygonu Most.

Týdeník Svět motorů vyhlašuje desátý ročník soutěže o titul „Nejlepší český řidič„. Soutěž byla zahájena už v pondělí 23. dubna v čísle 17/2012. Letošní ročník je rozdělen do šesti hracích kol, v každém kole budou v týdeníku Svět motorů, deníku Blesk a na stránkách www.nejlepsiridic.cz, resp. www.blesk.cz zveřejněny vždy tři soutěžní otázky. Čtenáři na ně odpovídají prostřednictvím SMS, z jednoho kola postoupí do finálové části soutěže vždy deset čtenářů.

SOUVISEJÍCÍ: Anketa Internetové auto roku 2012 vyhlášena

Semifinále a finále soutěže proběhne 26. června na Polygonu Most. Zde svede lítý boj celkem šedesát adeptů na titul „Nejlepší český řidič“ v rámci znalostních a dovednostních disciplín a deset nejlepších postoupí až do finále. Finalisté musí projít sérií zkoušek, v nichž opět musí prokázat vědomosti i dovednosti. Absolutním vítězem ročníku bude účastník s nejlepším celkovým výsledkem.

PSALI JSME: Časopis Svět motorů vychází už 65 let

Hlavní výhrou soutěže je osobní automobil Kia Cee’d v hodnotě 300 tisíc Kč. Současně každý z šedesátky semifinalistů získá tankovací kartu a dva prémiové holicí strojky. Novinkou tohoto ročníku je navíc speciální „Cena deníku Blesk“ spojená se zapůjčením osobního vozu Kia Venga na 1 měsíc, kterou získá žena-řidička s nejlepším umístěním v rámci semifinále nebo finále.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .