FTV Prima s Lidovými novinami uvádí na trh časopis Prima ZOOM

Portfolio časopisů FTV Prima se rozroste o novinku – tištěný magazín Prima ZOOM. Zaměří se na historii, vědu, přírodu a techniku. Pilotní číslo Prima ZOOM vyjde ve čtvrtek 22. června jako exkluzivní, bezplatná příloha deníku Lidových novin. Vydavatelem bude značka Primy Solootions ve spolupráci s vydavatelstvím MAFRA, a.s.

Titulní strana pilotního čísla časopisu Prima ZOOM. Zdroj: FTV Prima

Titulní strana pilotního čísla časopisu Prima ZOOM. Zdroj: FTV Prima

První číslo jako bezplatná příloha Lidových novin i volně prodejný časopis

Během července bude časopis volně prodejný za 29 Kč v distribuční síti PNS po celé ČR. První číslo časopisu má 50 stran a vychází v nákladu 50 000 výtisků. Hlavním tématem časopisu je Turecká hrozba, historický exkurz do dějin Osmanské říše. Unikátně je pro čtenáře připraven i měsíční detailní televizní program Prima ZOOM.

Díky novému časopisu Prima ZOOM přeneseme zajímavý obsah z vysílání Prima ZOOM i mimo obrazovky. Věřím, že diváci, což jsou z 60 % muži nad 35 let se středoškolským vzděláním, náš nový časopis ocení, protože tištěná média v poslední době prožívají renesanci, zvláště u vzdělanějších cílových skupin. Do budoucna bychom rádi časopis vydávali pravidelně, rozhodne o tom, ale čtenářská odezva na pilotní číslo,“ říká Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

Magazín Prima ZOOM je již pátým titulem z edice FTV Prima. Dalšími tituly jsou food magazín Prima FRESH, dětský komiksový čtvrtletník Primáček, kutilský měsíčník Vychytávky Ládi Hrušky a interaktivní titul Zdeňka Pohlreicha Ano, šéfe!

Tištěný časopis Prima ZOOM – ukázka článku Svět podle Putina

Ukázka článku Svět podle Putina v pilotním vydání časopisu Prima ZOOM. Foto: FTV Prima

Ukázka článku Svět podle Putina v pilotním vydání časopisu Prima ZOOM. Foto: FTV Prima

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .