Vyšlo první číslo trojjazyčného nákupního magazínu

guideTitul Guide rozšiřuje portfolio titulů vydavatelství RF-HOBBY, přináší luxusní nákupy.

Minulý týden vyšlo první číslo časopisu Guide (celým názvem Luxury Style & Exclusive Shopping Guide). Nový čtvrtletník v rozsahu 244 stran zakoupíte na stánku za 99Kč. Vychází dokonce trojjazyčně (v češtině, angličtině a ruštině). Magazín se zaměřuje na nejvyšší příjmovou klientelu.

První číslo pětadvacátého titulu v rodině vydavatelství RF-HOBBY přinese například článek When DOG si my GOD aneb To nejluxusnější pro psy, Krby pro nejluxusnější rezidence i hotely nebo Lyže a helmy, z jakých se tají dech. Zprovozněna je i speciální stránka. Titul vychází v tištěném nákladu 43 tisíc ve formátu 228 x 295 mm.

O nových titulech RF-HOBBY jsme psali:
V listopadu vyjde první číslo titulu Panorama 21.století

5.listopadu se na českém trhu objevil i další časopis – Panorama 21.století (s podtitulem Fascinující vesmír). Monotematický dvouměsíčník zkoumá čtyři oblasti, o něž je mezi čtenáři tradičně největší zájem (vesmír, archeologie, moderní technologie a lidské zdraví). Ačkoli byla avizována vazba V2 (stejná jako u klasického 21.století), ve skutečnosti vyšel ve stejné vazbě jako v případě sesterského titulu Epocha (tedy V1). I Panorama 21.století připravila podstránku věnující se tomuto titulu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .