Časopis GEO se promění, poprvé vyjde pod Ringier

geo_magazinCestovatelský měsíčník GEO vychází tento týden vůbec poprvé pod hlavičkou vydavatelství Ringier ČR. Dojde k výrazné grafické proměně a rozšíření obsahu.

Čtenáři najdou 11. letošní číslo časopisu GEO, které vychází v úterý 19. října, ve zbrusu novém grafickém provedení. „Redakce měsíčníku bude přinášet širší materiály a reportáže z domácího prostředí, z přírody i kultury, a zároveň ukáže zahraničí z pohledu českých autorů,“ uvedlo vydavatelství Ringier. Další viditelnou změnou bude také pestřejší grafická podoba. Kromě těchto novinek je pro čtenáře plánována řada atraktivních nabídek předplatného. V rámci rozšířeného obsahu se čtenáři mají těšit na rubriku věnovanou velikánům české historie se zájmem o cestování, významnžm osobnostem současné české vědy. Už první článek seznámí čtenáře se spisovatelem Karlem Čapkem a jeho výpravou do Alp v roce 1937.

K TÉMATU: Ringier AG a Axel Springer AG spojují své aktivity

Připomeňme, že společnost Ringier Axel Springer Media AG získala licenci k časopisu GEO pro Českou a Slovenskou republiku letos v červenci. Magazín GEO je licenčně vydáván společností Axel Springer v Rusku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .