Zpěvák Tomáš Klus vstupuje do světa podcastů s Hitrádii: Společně s Ivou Hadj Moussa moderuje podcast Poslouchej mě!

Hitrádia ze skupiny Media Bohemia se pyšní novou posilou svého podcastového týmu. Zpěvák Tomáš Klus začal nově moderovat podcast Poslouchej mě!, který již dlouhodobě vede psycholožka a spisovatelka Iva Hadj Moussa. Podcast nese podtitul „O velkých starostech malých lidí“ a nabízí odpovědi na otázky týkající se dětské psychiky. Pro Hitrádia představuje podcastová série velký obchodní potenciál, který chce využít nové digitální oddělení. 

Zdroj: Media Bohemia

Oblíbený zpěvák Tomáš Klus rozšířil moderátorské řady podcastového týmu Hitrádií. Od září začal spolu se známou spisovatelkou a psycholožkou Ivou Hadj Moussa spolumoderovat podcast s názvem O velkých starostech malých lidí. Podcast formou rozhovoru s předními českými odborníky rozebírá témata jako jsou dětské závislosti, dětské úzkosti a možnost jejich zvládání, dětský stres v případě rozvodu rodičů apod. O atraktivitě tématu svědčí i počty přehrání, které neustále rostou.

„Podcasty Poslouchej mě! nejenže oslovují posluchače svou kvalitou, ale také představují velký obchodní potenciál. Po dvou společných epizodách Ivy a Tomáše jsme zaznamenali zdvojnásobení počtu přehrání, což svědčí o dynamickém růstu jejich popularity. Pro skupinu Media Bohemia představují tyto podcasty významnou příležitost pro monetizaci, a proto jsme se rozhodli začlenit je do dlouhodobého strategického plánu nově vzniklého online oddělení. Naše cíle zahrnují nejen poskytování kvalitního obsahu, ale i efektivní možnosti pro zadavatele reklamy, kteří chtějí využít sílu těchto podcastů pro strategické zviditelnění jejich značek. Věříme, že tato nová forma komunikace poskytne našim klientům novou účinnou cestu k jejich cílovému publiku,“ říká Martina Bartl, nová CDO skupiny Media Bohemia.

„S Tomášem Klusem jako novým moderátorem očekáváme ještě hlubší a emotivnější rozhovory s experty na dětskou duši,“ říká Michal Merenda, programový ředitel sítě Hitrádií, a dodává: „Iva Hadj Moussa je excelentní odbornicí s naprosto profesionálním vhledem, zatímco Tomáš Klus do podcastu zase vnáší autentické emoce a pohledy běžného otce z rodinné perspektivy. A společně jim to skvěle funguje. Věřím, že jejich charisma a nadšení pro témata Poslouchej mě! posluchačům otevřou nové perspektivy a poskytnou hlubší porozumění dětské duši, které jak vidíme je v dnešní hektické době velmi potřeba.“

Moderátoři se v podcastu „Poslouchej mě!“ dotýkají citlivých témat a hledají inspiraci pro řešení psychických obtíží malých dětí. Svou náplní je tak podcast ideální pro všechny, kdo mají zájem o pohled do světa dětské psychiky. Přináší totiž inspiraci a rady nejen pro rodiče a prarodiče, ale i učitele, dětské trenéry, lektory. Je tedy pro všechny, kdo mají zájem o duševní zdraví nejmladší generace.

Tomáš Klus k moderování uvedl: „Iva má podcast a já na ní parazituji. Ona je krásná a inteligentní, já umím udělat čaj a dobře se směju na mikrofon. Ona je psycholožka a spisovatelka, já psychopat a umím se podepsat jednou rukou. Ideální duo. Sedmnáctého října jsem od Hitrádia dostal nabídku zkusit, co jsem netušil, že chci. A co se nestalo, chci! A náramně mě to baví. Iva je totiž neuvěřitelná, vždy skvěle připravená a se skvělým čichem na hosty a po té třičtvrtěhodině se nám nikomu nikdy nechce končit. Poslouchej mě! jsou hovory rodičů o dětech s lidmi, kteří rozumí tomu, v čem si nerozumíme, nebo rozumíme až moc. Poslouchat ho můžou všichni. Dospělí, dospívající i dost zpívající. Poslouchej mě je sbližující družicí ve vesmíru tak známém, a přitom stále překvapujícím. Je o nás!“

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .