Změnu času doprovodí v tandemu Slavoj Houslice a Prince

012_vikend_tipy

AUDIO PRŮVODCE RadioTV – Před námi je o hodinu kratší víkend. Jak rádia na tuto změnu upozorňují si můžete poslechnout právě teď, sestříhali jsme pro vás vybraná upozornění. Co o víkendu zažijeme? Rozdávat se budou volné vstupenky na film Okresní přebor, odezní první songy z rockových desek, přijde Karel Vágner, Primal Fear, Prince, Antonín Dvořák. Víkend navíc prozáří jarní slunce.

Dvanáctý víkend roku 2012 bude o hodinu kratší, v noci ze soboty na neděli se ve 2.00 přesouvají ručičky na hodinkách na 3.00 (máte-li digitální hodiny, pak se jednoduše změní čísla). Česká rádia samozřejmě na tuto změnu reagují a své posluchače upozorňují. Jak? To si můžete poslechnout. Mapovali jsme páteční vysílání českých rádií a to, co se zachytilo v naší pomyslné digitální síti si teď můžete poslechnout.

Moderátor Frekvence 1 Jiří Pomeje otevírá v sobotu 24. března svou hospodu. Společně s kolegy Janou Knížkovou a Rudou z Ostravy vytvořili pro příznivce rádia Frekvence 1 program, který umožní setkat se s oblíbenými moderátory tváří v tvář. Na diváky Hospody Jirky Pomeje čeká interaktivní zábava. Zatímco první polovina pořadu bude patřit vyprávění moderátorů a veselým písničkám Rudy z Ostravy, druhá bude patřit dotazům diváků, focení a autogramiádě se všemi aktéry. Pořad začíná v 15.00 v pražském klubu Retro.

Pozor! Posuňte si hodinky ze 2.00 na 3.00

Radio Beat věnuje víkend prvním písním v albech a jedním z důvodů je právě přechod na letní čas.

Jasně a srozumitelně o změně na letní čas informuje Rádio Blaník.

Rádio Haná upozorňuje hlasem ranního moderátora Lukáše Kobzy, využívá píseň „Můj čas“.

Hitrádia dávají k pozornosti změnu letního času prostřednictvím herce Jana Šťastného.

Víkend speciál na rádiu Kiss 98 bude plný slunce a třeba přijde i Přemek Podlaha.

Rádio Krokodýl avizuje, že je partnerem letního času.

Stručně a jasně zakončuje zimní čas Radio Petrov.

Kompletní víkendové tipy RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přijměte prosím pozvání k víkendovým tipům, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

vikend_tipy_radiotv_12-12

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .