Živě z kraje! Podcast Hitrádia FM Plus s hejtmanem Plzeňského kraje Rudolfem Špotákem 

Podcasty jsou oblíbené i u politiků. Nejen, že je poslouchají, ale často jsou i sami zpovídáni. Rudolfa Špotáka, hejtmana Plzeňského kraje, uslyšíte v sérii podcastů „Živě z kraje“. Témata, která hýbou krajem – co se v Plzeňském kraji děje, co se připravuje a o čem se aktuálně mluví. To uslyšíte každý měsíc v novém podcastu Živě z kraje. První díl je již k dispozici, rekapituluje rok 2023, mluví se v něm o Vánocích a zmiňována jsou témata roku letošního. 

Zdroj: Hitrádio FM Plus

Podcasty jsou velkým trendem a z hlediska poslechu zaujímají významnou část. Proto se staly i přirozenou součástí komerčních rádií. Ta je využívají jak pro své promo, kdy vydávají své pořady na dostupných podcastových platformách, tak pro své zadavatele, kteří v podcastech nejsou omezeni časem ani tématem.  

V roce 2024 se mohou posluchači Hitrádia FM Plus těšit na sérii desetidílného podcastu s hejtmanem Plzeňského kraje Rudolfem Špotákem, se kterým rozebere moderátorka Kateřina Skutková témata, která krajem hýbou. 

První díl je již k dispozici, jeho tématem byla rekapitulace roku 2023 a vyhlídky na rok 2024. Nechybělo ani to, jak hejtman Rudolf Špoták strávil Vánoce, jaké poslouchá podcasty a prozradil například i to, že rád nosí kšandy: O mně se ví, že používám kšandy, takže ten knoflík není potřeba po Vánocích dopnout, ty kšandy to zvládnou za vás.“  

„V Plzeňském kraji to mám nejradši na Šumavě a v Českém lese, protože mám rád klid a přírodu. O Vánocích bylo ale mé nejoblíbenější místo na gauči,“ prozradil hejtman Plzeňského kraje, Rudolf Špoták, který se také bavil o revitalizaci městských lázní v Plzni, otevřenémzápadním obchvatu Plzně a spoustě novinek, které vedení kraje chystá.

Celý podcast je k dispozici zde.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .