Xindl X bude v pořadu XINDLOVINY skládat songy na přání posluchačů

Jeden z aktuálně nejúspěšnějších a nejvyhledávanějších textařů a zpěváků na české hudební scéně Xindl X nabízí svůj talent k dispozici široké veřejnosti. Na vlnách Hitrádií a pražského Rádia City bude každý týden v unikátním pořadu Xindloviny skládat písně na přání posluchačů.

xindl-x-xindloviny-651

„Vaše problémy na Xindlova bedra!“

Ondřej Ládek alias Xindl X tak naváže na svůj pravidelný úspěšný pořad, který na Hitrádiích a Rádiu City připravoval pravidelně až do letošních prázdnin. Ve svých Xindlovinách komentoval aktuální dění, dělal si legraci z politiků, žil problémy současnosti a převáděl do songů to, o čem se v české kotlině mluvilo.

Po krátké pauze se teď exkluzivní Xindloviny do rozhlasového éteru vrací. Budou znít ale trochu jinak. Jejich heslem je „Vaše problémy na Xindlova bedra!“. Autor hitparádových singlů Popelka, Anděl nebo Na vodě v nich bude skládat hity na konkrétní přání posluchačů.

Rozhodli jsme se, že naši posluchači jsou právě ti nejdůležitější, takže by si měli sami vybírat, o čem by moje další písničky měly být. Necháme je, ať nám napíšou, co je trápí, s čím by chtěli pomoct, prostě bude to tematicky celé v jejich rukách,“ potvrdil Ondřej Ládek.

První unikátní Xindloviny v pátek 4. listopadu

Pro někoho tak vznikne hit jako originální dárek, pro dalšího to může být způsob, jak poukázat na něco, co ho zlobí, a jiný ho zase může brát jako podporu, protest song, prostě cokoliv.

Mohou si vybrat jakékoliv téma, jakoukoliv záležitost. Já na to mrknu a připravím originální singl přesně podle přání daného posluchače,“ vysvětlil Xindl X, který s Hitrádii i Rádiem City úspěšně spolupracuje už několik let.

O svůj vlastní hit z dílny Xindla X si mohou posluchači napsat třeba přes webové stránky Hitrádií nebo Rádia City. Poprvé unikátní Xindloviny v éteru uslyšíme už v pátek 4. listopadu.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .