World rádio slaví narozeniny, dárkem je rekordní poslechovost a hledání moderátorů

V neděli 12. prosince slaví národnostní World rádio první narozeniny. Rádio určené svým online vysíláním nejen všem 14 národnostním menšinám žijících v Česku. Poslechovost dosahuje 43 tisíc posluchačů denně z celého světa.
narozeniny
Zdroj: World rádio

„Snažíme se oslovovat všechny posluchače bez věkové kategorie, jsme rádi, že během jednoho roku vysílání se nám podařilo vybudovat rádio, které má v českém éteru smysl. Stihli jsme být mediálními partnery významných akcí, jakými je světový festival Khamoro. Zároveň máme řadu organizací nebo spoluprací s Městskými částmi Prahy. Mohu prozradit, že připravujeme nový design a strukturu webové stránky a také připravujeme různé rozhlasové dramatizace v jazycích národnostních menšin a moderované vysílání. V den našich narozenin představíme naši moderátorku Lucii Gabčovou, která je studentkou FFKU Praha obor Turkologie a bude pravidelně každý pátek od 19:00 moderovat pořad v Turečtině s balkánskou hudbou. Moderovat a soutěžit budeme v den svých prvních narozenin přesně ve 12:12 a také se spojovat s našimi posluchači,“  říká programový ředitel World rádia Gerhard Gerry Hadi.

Lucie Gabčová moderátorka World rádia
Zdroj: World rádio, moderátorka Lucie Gabčová

Posily do svého týmu hledá World rádio. Pokud umíte dobře mluvit, nebojíte se práce s mikrofonem a máte zkušenosti s prací s hlasem (rádio, televize, mluvčí a jiné), pak se můžete stát novým moderátorem World rádia, které sídlí v Praze. Posílat své CV můžete už nyní na e-mail: studio@worldradio.eu.

 

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. morgan

    43 000 denně :-D proto jsou na streamu teď konkrétně 4 (slovy: čtyři) a peak je 12 (slovy: dvanáct) posluchačů. Za dobu provozu serveru je peak 16 (slovy: šestnáct). Mohlo se zvolit alespoň nějaké uvěřitelnější číslo.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .