Vzpomínka na Whitney Houston, pečení Výborných taštiček a Dvořákovy tance

007_vikend_tipy

PROGRAMOVÝ PRŮVODCE RadioTV – Před týdnem zemřela zpěvačka Whitney Houston, její největší hity zazní o víkendu spolu se vzpomínkami na její osobu. O víkendu se bude navíc vařit se známými osobnostmi, za mikrofon míří zajímavé osobnosti z celé řady oborů. Chybět nesmí ani klasická hudba – Black Sabath, Antonín Dvořák, zazní také Lucie Vondráčková a řada country talentů. Na své si přijdou též fanoušci filmů. Podrobné informace z víkendového éteru následují.

Lucie Výborná bude o víkendu vařit na vlnách ČRo Region, představí recept na japonské masové taštičky, bramborové škubánky s mákem připraví Martin Dejdar. Povídání s plzeňskou formací Harlet (pátek) a chebskou skupinu esazlesa (sobota) čekejte v éteru Gama rádia. Vzpomínat na Whitney Houston můžete s Rádiem Haná a rádiem Kiss 98.

Přijměte prosím pozvání k víkendovým tipům, i o tomto víkendu vás zavedou do světa velmi krátkých vln. Čekají vás kompletní informace o všech hudebních speciálech, koncertech a albech bez přerušování. Součástí jsou samozřejmě také pozvánky na zajímavé rozhovory a to s osobnostmi nejen s hudbou spjatými.

KOMPLETNÍ VÍKENDOVÉ TIPY RadioTV

Pravidelnou PDF přílohu nemusíte stahovat do svého počítače, pročíst si jej můžete přímo na stránkách RadioTV.cz. Náhled na celou obrazovku provedete pomocí funkce “Fullscreen”, která je v záhlaví dokumentu. Přílohu si samozřejmě můžete nadále stáhnout. Fanoušci RadioTV.cz na sociální sítích Facebook a Google+ si mohou víkendové tipy přečíst již v pátek.

vikend_tipy_radiotv_12-07

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .