Vítek Šoukal má na radiu Rubi novou hitparádu, pokračuje v Ranním expresu

rubi_perex

Radio Rubi spustilo v prosinci zcela novou hitparádu, jejímž moderátorem je stávající průvodce ranního vysílání Vítek Šoukal. Každý týden v pátek představuje radio Rubi deset nejoblíbenějších hitů, které pravidelně doplňuje jednou novinkou pro daný týden a vzpomínkou na největší hity nejen devadesátých let. Vítek Šoukal je nadále moderátorem Ranního expresu.

V programu radia Rubi přibyla od prosince jedna novinka, je jí hitparáda „Top hit radia Rubi„. Každý pátek po 20. hodině zprostředkuje moderátor Vítek Šoukal žebříček deseti největších hitů za uplynulý týden, ten vzniká na základě hlasování posluchačů. Repríza dostává svůj prostor vždy v sobotu v 11 hodin dopoledne. Kromě nejoblíbenějších hitů je pravidelnou součástí pořadu Top hit radia Rubi i pohled do minulosti na největší hity nejen devadesátých let, Vítek Šoukal pak navíc pravidelně představí jednu aktuální novinku.

K TÉMATU: Rádio Rubi se může chystat do Brna, dokonce má prý plány na druhý okruh

Do hlasování se posluchači mohou zapojit hned několika způsoby. Své sympatie mohou projevit prostřednictvím Facebooku, Skypu či e-mailu. Hitparádu Top hit sestavuje radio Rubi také na základě přání posluchačů v rubrice „Songy pro radost“, stanice ji vysílá ke konci každé moderované hodiny.

Novinka Top hit radia Rubi není jedinou hitparádou v programu této stanice. Pravidelně každou sobotu pokračuje prestižní Factory TOP 40 s Lukášem Kobzou. Vítek Šoukal je známým rozhlasovým hlasem, posluchače probouzí pravidelně ve všední dny mezi 5. a 9. hodinou v pořadu Ranní expres, jehož náplní jsou kromě servisních informací i rubriky „Opraš slovo“ a řada dalších.

main_rubi

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: