Vánoce na Rádiu BLANÍK

Rádio BLANÍK je vánočně laděné. Blanický tým pro své posluchače připravilo překvapení v podobě ADVENTNÍHO KALENDÁŘE RÁDIA BLANÍK. Každou neděli také přináší vánoční rozhovory se speciálními hosty, hraje vánoční skladby. V týdnu rozdává vánoční dárky a výhry  v podobě štědrých soutěží. Pozadu nezůstávají ani sociální sítě, které se věnují vánočním tradicím a tipům.

webfacebook_adventnikal
Zdroj: Rádio BLANÍK

Rádio BLANÍK v předvánočním čase láká svoje posluchače větou: ,,Pojďte si s námi otevřít každé všední ráno jedno hudební okénko, vždy od pondělí do pátku krátce po sedmé hodině, možná tu na vás čeká krásný dárek. “ Adventní výhrou je velký nástěnný kalendář na rok 2022 plný nádherných fotek Karla Gotta z omezené limitované edice, kterou vydalo vydavatelství Naše vojsko a k tomu ještě CD „ČESKÉ PÍSNIČKY, KTERÉ MÁTE RÁDI“. Více informací o vánoční soutěži je zde.

Na každou adventní neděli si Rádio BLANÍK navíc připravilo vánočně laděné vysílání. Moderátor Jirka Fröhlich zve do rádia speciální hosty, se kterými si povídá nejen na téma Vánoce. Ve vysílání už byl třeba Janek Ledecký, Petra Černocká, anebo Helena Vondráčková… Od 17 hodin pak moderátor Vlasta Suk pouští jen samé vánoční písničky, kde představuje i vánoční novinky, třeba duet Hanky Zagorové a Marka Ztraceného nebo krásnou vánoční písničku od zahraničních hvězd Eda Sheerana a Eltona Johna „Merry Christmas“.

Ve vysílání také probíhají soutěže o hodnotné vánoční dárky. Rádo BLANÍK už kromě jiného rozdalo 100 luxusních hraček z Království hraček Bambule. Do 17. prosince probíhají Bílé Vánoce s Bekem, kde BLANÍK rozdává poukázky na bílou techniku v hodnotě 200 tisíc korun.

 

WebFacebook-Beko
Zdroj: Rádio Blaník

Sociální sítě BLANÍKU se také věnují různým vánočním tipů, receptům a tradicím. Podívejte se Facebook, nebo Instagram.

A co chystá Rádio BLANÍK na samotné Vánoce? Také letos to bude Štědrý den, kdy budou na BLANÍKU znít jenom vánoční písničky, a to české i zahraniční. A to vše navíc bez jediné reklamy.
Na závěr přidáváme přání od programového ředitele Rádia BLANÍK Daniela Rumpíka všem posluchačům a reklamním zadavatelům. „Milí přátelé, posluchači a partneři. Nemá smysl si znovu a znovu připomínat, že i ten pomalu končící rok 2021 byl o poznání těžší, než jsme si na jeho začátku představovali. Na BLANÍKU jsme se snažili, aby vám to alespoň trochu zpříjemnily pohodové písničky, pozitivní nálada našich moderátorů a také dobré zprávy. Věřte, že jsme jich pro vás i v tomto roce spoustu našli. Vánoce jsou svátky naděje a lásky. A právě to bych vám moc rád ze srdce popřál. Jsme rádi, že vás máme!“

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .