V sobotu se s podporou Rádia BLANÍK uskutečnil tradiční Pochod Vladimíra Čecha

V sobotu 5. srpna se uskutečnil tradiční Pochod Vladimíra Čecha na legendami opředenou horu Velký Blaník. Promotým Rádia BLANÍK připravil pro tento víkend i další pokračování svých letních akcí v regionech.

Vladimír Čech byl dlouholetým členem týmu Rádia BLANÍK. Foto: archiv Rádia BLANÍK

Vladimír Čech byl dlouholetým členem týmu Rádia BLANÍK. Foto: archiv Rádia BLANÍK

Pojďte si s námi i letos vyšlápnout na Blaník! Také tentokrát pro vás chystáme bohatý program, který začíná už v pátek 4. srpna, kdy vás zveme na tradiční českou zábavu se skupinou Keks a českou diskotékou Rádia BLANÍK. Těšíme se na vás večer ve 20 hodin na hřišti v Kondraci.

V sobotu 5. srpna se pak všichni vydáme s BLANÍKEM na Blaník, tedy na tradiční Pochod Vladimíra Čecha na legendami opředenou horu Velký Blaník. Vyrážíme ve 14 hodin z návsi v Kondraci. Nahoře si každý z vás užije nejen nádherný výhled do krajiny, ale také pasování na Blanické rytíře. Až se vrátíme zpátky do Kondraci, odstartuje v 18 hodin náš letní program, ve kterém vám letos zazpívají Monika Absolonová a David Deyl. Na závěr pak společně odpočítáme slavnostní ohňostroj,“ píše ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Vedle této akce pokračuje Rádio BLANÍK i ve své tradiční Prázdninové hospodě na kolečkách.

V pátek 4. srpna zamíříme na západ Čech do malebné vesničky Holoubkov. Těšíme se tu na vás od 17ti hodin na hasičském cvičišti u rybníka. V sobotu 5. července se pak na vás těšíme v jihočeském Týně nad Vltavou. Začínáme v 17 hodin na parkovišti pod kostelem. Na obou místech vám pak zazpívá Standa Hložek,“ dodal Dan Rumpík.

Vstup na všechny akce je zdarma.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .