V letním vysílání Rádia Krokodýl získá jeden posluchač nový skútr

krokodyl_dort

O nový skútr se soutěží ve velké letní hře Rádia Krokodýl. Odměněni mohou být ale jen „věrní posluchači“, tedy tací, kteří pozorně sledujíc letní vysílání tohoto rádia a dovolají se jako první v pořadí po stanoveném soutěžním signálu. Za věrnost odměňuje Rádio Krokodýl také VIP vstupenkou na natáčení úspěšné televizní soutěže Česko Slovensko má talent.

Budete-li pozorně sledovat vysílání brněnské Rádia Krokodýl, můžete se stát majiteli nového skútru, který je vystaven v sídle rádia v Brně na ulici Gorkého 45. Principem velké letní soutěže Rádia Krokodýl je poslouchat vysílání. Ve chvíli, kdy zazní v éteru jeden ze dvou soutěžních hitů pro daný týden, volejte do studia na linku 543 333 103. První volající se kvalifikuje do finálového kola.

Soutěž s volným motivem „Odměňujeme za věrnost“ o nový skútr není jedinou, s níž posluchači Rádia Krokodýl na vlnách potkají. V druhé hře mohou vyhrát volné vstupenky na natáčení soutěže Česko Slovensko má talent, odměněno bude 100 posluchačů. Stačí opět pozorně ladit vysílání a dovolat se ve správnou chvíli do studia Rádia Krokodýl.

krokodyl_skutr

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .