Střecha plná peněz na Rádiu Blaníku má svého vítěze

Rádio Blaník, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, dělá svým posluchačům po celý rok radost, rozdává peníze přes Bankomat Rádia Blaník, posílá posluchače na dovolené a rozdává hodnotné ceny. A dnes obzvlášť potěšil výherce Karla, který získal vlastní fotovoltaickou elektrárnu v hodnotě 500 000,- Kč od společností LAMA home. 

 webfacebook_lamahomeweb
Zdroj: Rádio Blaník

Princip hry byl jednoduchý. Stačilo se registrovat na webu Rádia Blaník přes soutěžní formulář. A od 5. 6. do 15. 6. 2023 byl vyhlášen každý všední den jeden posluchač. Když se dovolal zpět do studia Rádia Blaník dříve, než dozněly tři po sobě jdoucí písničky, vyhrál automaticky 3.000,- Kč, a navíc postupil do hry o vlastní fotovoltaickou elektrárnu v hodnotě 500 000,- Kč od společností LAMA home.

Dnes 16.6. proběhlo ve vysílání s moderátorem Petrem Slívou finále a emotivní reakce výherce Karla mluví za vše: „Cože, já jsem vyhrál? To není možný, no ty vo*e, to opravdu není možný.“ Když se moderátor zeptal, jestli, má na ní na střeše místo, tak nadšený výherce Karel opět vtipně a pohotově odpovídal: „Mám na ní 3 pr**le místa. Já mám takovou radost, to je poprvé, co jsem něco vyhrál, a když jsem tipoval, tak jsem si myslel, že je to hrozně málo, ale pak jsem to ještě přehodnotil a povedlo se to. Děkuju moc, mám neskutečnou radost.“ Opakoval nadšený výherce stále dokola. Rádio Blaník společně s LAMA home udělalo radost dalšímu posluchači. Rádio Blaník svým programovým promem láká posluchače k poslechu prostřednictvím soutěží o hodnotné ceny, peníze a zájezdy, a jak potvrzuje programový ředitel Daniel Rumpík, bude v tom i nadále pokračovat v průběhu celého roku.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .