Slušnej ROCK na MAX

Slušnej rock na MAX se od října rozšíří na velkou část Moravy. Zlín, Uherské Hradiště, Valašské Meziříčí, Vsetín, ale i Opava, Olomouc nebo Břeclav, Luhačovice a Uherský Brod. Tady ho všude budou moci nově posluchači naladit. Od 4. října se rádio ROCK MAX přejmenuje na Rock Radio.

v4-Morava
Zdroj: Rock Radio

V letošním roce se tak do rodiny Rock rádií přidá po Praze a Středních Čechách již druhý významný region – Střední Morava.

„Program Rock Radia nabídne na Moravě osvědčený model s důrazem na rockový hudební formát stanice. Posluchači se můžou nadále těšit třeba i na žánrové hudební speciály, které vysíláme každý den od 20 hodin. V našem vysílání budeme dávat prostor i regionálním kapelám, pro ně je připraven pořad Rock z garáží a zkušeben. Prostě ROCK na MAX pokračuje s novým názvem. Těšit se můžete i na rockové ráno s Tomášem Krausem v čase 6 do 9 hod. Rockovější hlas v českém éteru nenajdete! Uděláme vše proto, abychom nezklamali důvěru našich posluchačů ani pod inovovaným názvem stanice a věříme, že na Moravě bude slušnej rock na MAX i nadále součástí jejich každodenních aktivit“, dodává ke změně názvu stanice programový ředitel Rock rádií Martin Janoušek.

O tom, jak skutečně hraje slušnej rock na MAX se budou moci posluchači přesvědčit od pondělí 4. října.


 

Rock Radio – Rock je slušná muzika!


Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .