Skupina MEDIA BOHEMIA mění vedení své programové divize

Řízení programu více jak 30 regionálních rádií přebírá Jan Neuman. Dosavadní ředitel divize Michal Sroka bude nově působit na pozici konzultanta programové divize Medie Bohemie.

Ilustrační foto

Ilustrační foto

Skupina MEDIA BOHEMIA Daniela Sedláčka, která provozuje sítě regionální rádií Blaník, Hitrádií, Fajnrádia a RockRádia, upravuje strukturu řízení programové divize. Program všech 35 rádií skupiny bude nově řídit Jan Neuman, člen představenstva MEDIA BOHEMIA odpovědný za program. Dosavadní programový ředitel Michal Sroka se přesunuje na pozici programového konzultanta.

Celý mediální trh prochází obdobím zásadních změn a jeho rádiová část je navíc vysoce konkurenční. Naše mediální skupina v loňském roce masivně investovala do programu, marketingu i technologií. Naše rádia nesmí stát na místě a pro další rozvoj je potřeba tyto investice a s nimi spojené úsilí dále akcelerovat,“ říká Jan Neuman.

Změny ve vedení programu skupiny podtrhují význam, který jako majitelé kvalitě a inovacím našich rádií dáváme,“ dodává ke své roli Jan Neuman.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .