Roman Ondráček je novým moderátorem Radia COLOR

Od 1. června přichystalo Radio Color novinky ve vysílání. Do éteru se vrací oblíbený moderátor Roman Ondráček, který bude moderovat v časech mezi 15 – 17 hodinou, kdy bylo doposud nemoderované vysílání. Do vysílání se dále vrací Dr. Bob. Od června je také ukončen pořad Tropical Fever a DJ Pocoloco. 

Roman Color
Zdroj: Radio Color

Známý moderátor Roman Ondráček od ledna letošního roku spoluvlastní Radio Color a od 1. června se také stává novým odpoledním moderátorem. „Těším se přirozeně a moc. Jsou to skoro 3 roky, co jsem dobrovolně odešel z éteru. Rádio mě vždycky bavilo více, než TV. Myslel jsem si, že už nikdy do éteru nevrátím, ale člověk si prostě musí počkat na dobrou a je férovou nabídku,“ prozrazuje Roman Ondráček.

Předtím působil se svým bývalým kolegou Milošem Pokorným, coby duo Těžkej Pokondr na Frekvenci 1, kde byl odchod z rádia poněkud dramatický. Nyní se ale těší na novou výzvu a opět usedne do studia za mikrofon a chtěl by posluchače Radia Color nalákat na jeho nový autorský pořad: Originální radio Romeo show „Hudba, která chybí…“ ,,V dnešní hodně vystresované době se mohou posluchači Color Music Radia těšit na můj pořad: Muzika, která chybí. Moc nechápu, proč speciálně v České republice se v této době nehraje kvalitní hudba. Strašně mi chybí třeba Prince, Talk Talk, Barry White, George Michael, Manic Street Preachers, INSX a mnoho dalších. Samozřejmě i nová muzika, ale ne jen ta, která se dnes už jen streamuje. Moc se těším a jsem sám zvědavý, jak to posluchači ocení,“ dodává Roman Ondráček.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .