RockRádio nově vysílá na frekvencích Gama rádia, pokrytí zvyšuje o polovinu

RockRádio, ze skupiny MEDIA BOHEMIA Daniela Sedláčka, vysílá svůj program nově na dosavadních frekvencích Gama rádia na Chomutovsku, Mostecku, Českolipsku, Ústí nad Labem, Děčíně a Roudnici nad Labem. Akvizicí severočeského rockového rádia Gama se navýší pokrytí území ČR programem RockRádia o polovinu na přibližně 25%.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Dynamické rockové rádio s velkým potenciálem pro další růst

RockRádio od října nově vysílá v severních Čechách na Chomutovsku, Mostecku, Českolipsku, Ústí nad Labem, Děčíně a Roudnici nad Labem. Změnu názvu a licenčních podmínek rádia Gama schválila Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém zasedání 23.8.2016. RockRádio tak nově bude pokrývat téměř celý prstenec krajů kolem Prahy – jižní Čechy, západní Čechy, severní Čechy a část východní Čech.

RockRádio je nejdynamičtěji se rozvíjející naše rádio. Pořád je zde velký potenciál pro jeho růst a právě v rozšíření programu do severních Čech vidíme příležitost získat množství nových posluchačů. Severní Čechy vnímáme jako baštu rockových fanoušků,“ říká Daniel Sedláček, předseda představenstva MEDIA BOHEMIA a.s.

Důraz na podporu regionu

Program RockRádia přinese dosavadním posluchačům rádia Gama kromě toho nejlepšího z rockové muziky i mladší a novější rock a celkově svěžejší rockový rádio. „RockRádio v severních Čechách se bude profilovat jako regionální rádio a tudíž bude klást velký důraz na podporu regionu. Ať už ve zprávách, v diskuzních pořadech s místními osobnostmi, v informacích ve vysílání nebo třeba v podporovaných akcích,“ dodává Jan Neuman, člen představenstva MEDIA BOHEMIA odpovědný za program.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. the.max

    Zkoušel jsem rockradio poslouchat asi týden, ale prostě to nejde. Když pominu toho ranního retartu, tak ale i celkově obsah a volba hudby a obecně kapel je fakt strašná. Přijde mi, že se tam točí pořád dokola jedno a to samé ohrané, stále dokola. Na Gamě se mi líbilo, že dávali dost prostoru novým začínajícím a regionálním kapelám, líbili se mi i rozhovory před koncerty ve V+V. Na RockRádiu mi prostě některé kapely úplně chybí, protože se tam nehrají. Takže po týdnu jsem přeladil na Beat, i když to také není ono, tam zase hrají samé staré věci, novinek tam moc není o nových českých kapelách není slyšet vůbec… Ale alespoň tam nemají za mikrofonem ráno takového retarda jako na RockRádiu.

    Gama mi prostě chybí !

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .