Rockové tóny Rádia Haná SkyRock se už vlní v Mohelnici

hana_skyrock

MAPA POKRYTÍ UVNITŘ – Rádio Haná Olomoucko s programem SkyRock naladí od konce minulého týdne také posluchači Mohelnice. Ambice nového kmitočtu jsou díky výkonu 500 W poměrně vysoké, jelikož svým zásahem mohou oslovit prakticky i posluchače v Olomouci. Rozvoj rockového okruhu Rádia Haná opět nabírá jasnějších obrysů. V zásobě má SkyRock ještě několik kmitočtů.

Po Olomouci, Šumperku, Prostějovu a Hranicích na Moravě se Rádio Haná Olomoucko s programem SkyRock dostává k posluchačům v Mohelnici ze stanoviště Podolí (330 m). Technický parametr 99,7 MHz s vertikální polarizací šíří rockovou mutaci Rádia Haná od čtvrtka 15. září s výkonem 500 W, podle serveru DXRadio.cz/JIDXC jej tudíž mohou na kvalitnějších přijímačích naladit teoreticky až posluchači v Olomouci.

SOUVISEJÍCÍ: SkyRock se brzy ozve v okolí Mohelnice a Zábřehu, stavba vysílačů je náročná

SkyRock má aktuálně přiděleno celkem 11 kmitočtů, v provozu je zatím pět z nich. Na spuštění čekají v Moravské Třebové, Bruntále, Svitavách, Zábřehu, Boskovicích a Valašském Meziříčí.  Jak pro RadioTV v nedávném rozhovoru uvedl Marek Berger, programový ředitel, stavba vysílačů je časově i finančně náročná. Brzy se má díky usílí technického týmu spustit vysílání v Zábřehu na 103,7 MHz.

Kompletní seznam kmitočtů Rádia Haná Olomoucko s programem SkyRock najdete na stránkách RadioTV v sekci Radio.

mp_skyrock11n2

Aktuální pokrytí Rádia Haná SkyRock – září 2011. Zdroj: DXRadio.cz/JIDXC

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .