Rock rádio hledá opět Slušnou rockerku

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, spustilo 8. ročník projektu Rockerka roku, tentokrát pod názvem Slušná rockerka 2022. V rámci projektu vybírá odborná porota a posluchači Rock rádia 12 nejhezčích rockerek, se kterými nafotí profesionální kalendář. Pro kampaň využívá Rock rádio sociální sítě a cross promotion propagaci v rámci mediálního domu. Mediálním partnerem pro letošní rok je televize TV Očko Star.

Web-Carousel-Rockerka202
Zdroj: Rock Radio

Rock rádio zahájilo v pondělí 11. července projekt Slušná rockerka 2022, v rámci něhož vybírá 12 nejkrásnějších a nejslušnějších posluchaček rockerek, se kterými nafotí profesionální fotograf rockově laděný kalendář. Pro vybrané posluchačky jde každoročně o velký zážitek, protože se objeví ve vysílání svého oblíbeného rádia, na sociálních sítích Rock rádia a letos se i zúčastní festivalu Rock of Sadska, kde právě profesionální focení proběhne. Projekt završí slavnostní vyhlášení Rockerky roku a křest kalendáře 8. září v Hard Rock Cafe. Hlavním partnerem letošního ročníku je také Allegria, firma na zážitky, která Rockerce roku nabídne zážitek dle vlastního výběru.

„Slušná rockerka 2022 je podtitul našeho tradičního projektu Rockerka roku, který realizujeme už osmým rokem. Zatímco v minulosti jsme si hráli se slovem RocKerka a naše finalistky musely mít pořádnou rockovou kérku, tak letošní téma je mírně jiné. S odkazem na náš claim „Rock je slušná muzika“, hledáme letos 12 žen a dívek, které jsou slušnými rockerkami,“ vysvětluje letošní zaměření Ondřej Cikán, programový ředitel Rock rádia.

„Pro letošní rok se nám podařilo domluvit také mediální partnerství s televizí TV Očko Star, kde bude mít jedna z finalistek možnost nechat si přehrát svůj rockový playlist. Nově máme i hlavního partnera pro ceny, firmu Allegria, která věnuje výherkyni zážitek dle vlastního výběru,“ doplňuje Ondřej Cikán.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .