Rock Rádia a rádio City 93.7 s novými programovými řediteli

Mediální skupina MEDIA BOHEMIA Daniela Sedláčka přeskupuje před podzimní vysílací sezónou vedení programu sítě Rock Rádií a pražského rádia City 93.7. Po síti Hitrádií, které od jara vede Markéta Rachmanová a Fajnrádií, tak skupina MEDIA BOHEMIA dokončuje personální změny ve vedení stanic.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Programový ředitel Hitrádia FAKTOR David Hocke se od 1. září ujímá řízení programu Rock Rádií.

Hitrádio FAKTOR se pod vedením Davida Hockeho dlouhodobě drží na předních příčkách poslechovosti v Jižních Čechách. Jeho novým úkolem bude vedle udržení pozice Hitrádia FAKTOR připravit program Rock Rádia na rozšíření vysílání rockového formátu do nových regionů. Rock Rádia čeká díky novým frekvencím období dynamické expanze a tím i očekávaného růstu posluchačů. Rock Rádia by měla postupně získávat na významu v rámci našich programových sítí,“ komentuje změnu Jan Neuman, člen představenstva MEDIA BOHEMIA pro řízení programu.

Na pozici programového ředitele rádia City 93.7 se do skupiny MEDIA BOHEMIA vrací Martin Maďarka, který v minulosti vedl síť Fajn rádií. Dosavadní dlouholetá ředitelka rádia City 93.7 Barbora Lukášová se přesouvá do centrálního marketingu skupiny, kde od září posílí síťový programový marketing Hitrádií.

Zkušenosti Barbory Lukášové v oblasti rádiového marketingu bude skupina MEDIA BOHEMIA využívat napříč formáty, převážně však v AC segmentu,“ vysvětluje Jan Neuman člen představenstva MEDIA BOHEMIA pro řízení programu

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .