Ředitelem rozhlasových studií Hradec Králové a Pardubice bude Jiří Kánský

Pozici ředitele regionálního studia ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice bude od 1. března 2017 zastávat Jiří Kánský. Jeho jmenování do funkce schválila na svém veřejném zasedání Rada Českého rozhlasu na návrh generálního ředitele Reného Zavorala.

Ředitel regionálního studia ČRo Pardubice a ČRo Hradec Králové Jiří Kánsky. Foto: Český rozhlas

Ředitel regionálního studia ČRo Pardubice a ČRo Hradec Králové Jiří Kánsky. Foto: Český rozhlas

Jiří Kánský má za sebou řadu zkušeností s řízením rozhlasové stanice i tvorbou programu. Věřím, že je na nové pozici zúročí a přispěje k dalšímu rozvoji jak hradeckého, tak pardubického regionálního studia,“ uvedl generální ředitel ČRo René Zavoral.

Jiří Kánský v minulosti působil v privátním Rádiu Metuje (dnes Hitrádio Magic) jako moderátor a později ředitel programu. Pracoval také jako editor ČRo Regina. Od roku 2003 do roku 2013 zastával funkci ředitele regionální stanice ČRo Hradec Králové, později pracoval na pozici analytika programu. Vystudoval Vysokou školu pedagogickou v Hradci Králové a pedagogické činnosti se věnoval několik let.

Post ředitele regionálních studií ČRo Hradec Králové a ČRo Pardubice zastával do závěru loňského roku Pavel Kudrna, který rezignoval z rodinných důvodů. Obě východočeské stanice pak dočasně vedl ředitel Regionálního vysílání ČRo Jan Menger.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .