Radiohouse hlásí, že je on-air i on-line za všech okolností

Mediální zastupitelství Radiohouse (Media Bohemia) je on-air i on-line za všech okolností. Pomáhají weby Hitrádií i nová rubrika Pomáhejme společně. Roste i poslechovost na radia.cz.

Aktuální situace, která panuje v posledních dnech nejen v ČR ohledně nemoci COVID-19 se dotýká všech. ,,Snahou společnosti Radiohouse je zachování zodpovědného a racionálního přístupu, zohlednění specifických podmínek jednotlivých trhů a zajištění maximální podpory posluchačům i obchodním partnerům v oblasti rozhlasového vysílání, digitálních produktů i eventů.“ Shrnuje celou situaci jednatel Radiohouse, Štěpán Ryska.

news-hi_vyjadreni-rh-2

Zdroj: Radiohouse

Pro klienty to znamená, že mediální zastupitelství umožní klientům a obchodním partnerům včasné přerušení kampaní a přesunutí na pozdější termíny, případně je možné zdarma přetočit spoty z produktově orientovaných na imageové.

Celá síť Htirádií dneškem spustila novou rubriku Pomáhejme společně, která umožňuje zprostředkovat posluchačům nové  možnosti podnikatelů, obcí a jiných organizací v řešení komplikované situace s ohledem na COVID-19 a aktulním nařízením Vlády ČR. Na jednotlivých webech Htirádií je také nově spuštěna podstránka s názvem: Koronavirus: můžete pomoci? Napište nám!

Konzumace médií v současné chvíli roste. Lidé tráví více času doma a média jsou jim společníkem.  Poslechovost rádií prostřednictvím webu radia.cz za poslední týden vzrostla o 17 % a tento týden lze očekávát další růst doby poslechu vzhledem k dalším opatřením Vlády ČR.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .