Rádio Zlín vysílá 25 let. Mění zvukový obal, prezentuje se novým sloganem Hrajeme hity

Rádio Zlín si připomíná 25. výročí od zahájení vysílání. V září nasadilo do programu několik novinek. Důležitý je především nový zvukový obal, nové rubriky a soutěže, i určitá obměna moderátorského týmu.

Prostory Rádia Zlín. Zdroj foto: Google Maps. Autor fotografie: Martin Možnar

Prostory Rádia Zlín. Zdroj foto: Google Maps. Autor fotografie: Martin Možnar

Stanice se identifikuje novým hudebním sloganem Hrajeme hity. Změny souvisí i s příchodem nového programového ředitele Michala Pistolase, který dlouhá léta vedl program Rádia ČAS a objevuje se i ve vysílání televize RELAX.

Odteď hrajeme hity. Pouze hity, které si zamilujete na první poslech. Playlistu dominuje současná muzika doplněná o největší hity 90. let. Každý si u nás najde tu svou srdcovku,“ říká nový programový ředitel stanice Michal Pistolas.

Jsem ráda, že můžu pokračovat v práci svého tatínka, který Radio Zlín vybudoval. Obklopila jsem se skvělými lidmi, kteří dokázali, že pětadvacítka není pro rádio žádný věk. Naopak, v současné době zní Radio Zlín svěžeji než kdykoli předtím. Hodně tomu napomohla nová zvuková grafika, která vznikla přímo u nás. Inspirovali jsme se u těch nejlepších za hranicemi,“ říká jednatelka stanice Petra Volfová.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Poslechněte si nový zvukový obal Rádia Zlín

Jedna z nejstarších rozhlasových stanic působících v regionech Rádio Zlín má nový zvukový obal. Identifikuje se novým sloganem Hrajeme hity. Nová zvuková grafika je součástí výraznějších programových změn.

....

V tomto týdnu vyrazilo Rádio Zlín za posluchači s projektem Férová kavárna. V první školní den pomáhaly hlídky Radia Zlín rodičům vyprovázet malé prvňáčky do škol. Studenti a pracující pak můžou ve Férové kavárně Radia Zlín odhodit stres, vychutnat si voňavou kávu s přívlastkem fair trade, křupavé pečivo a přečíst si čerstvé noviny, vše zdarma.

Férová kavárna Radia Zlín se otevřela v úterý 5. září a projekt pokračuje do čtvrtka 7. září vždy mezi 7:00 a 9:00 hodinou u zastávky MHD Náměstí Míru ve Zlíně.

Budova Rádia Zlín. Vysílač v pozadí. Zdroj: Rádio Zlín

Budova Rádia Zlín. Vysílač v pozadí. Zdroj: Rádio Zlín

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: