Radio SPIN a TV ÓČKO Black mají společnou hitparádu

Od minulého týdne zařazuje ÓČKO BLACK nově ve středu večer komentovanou hitparádu patnácti skladeb, která vzniká ve spolupráci s rádiem SPIN nazvanou BLACK SPIN HITS. Hitparáda se vysílá v různých časech v rádiu i v televizi.

Logo pořadu Black Spin Hits. Zdroj: TV ÓČKO

Logo pořadu Black Spin Hits. Zdroj: TV ÓČKO

V každém týdnu představíme patnáct nejhranějších tracků, vždy budeme reflektovat zájem diváků, posluchačů i trendů na sociálních sítích. V každém vydání BLACK SPIN HITS přineseme i minimálně dvě novinky aktuálního týdne. Součástí pořadu bude také informační servis o interpretech, producentech a tvůrcích videoklipů. Vše na jednom místě, stejný pořad v rádiu i televizi,“ představuje pořad jeho spolutvůrce – programový ředitel rádia SPIN Roman Blinka, který pořadu propůjčil i svůj hlas.

V současné době se jedná o jediný hudební žebříček v Česku, který spojuje rádiový éter a televizní vysílání,“ dodává programový ředitel ÓČKA Alexandr Guha.

Hitparáda je vysílána na stanici ÓČKO BLACK každou středu od 19:00 a v reprízách v pátek od 18:00 a v sobotu od 11:00. V éteru rádiu SPIN běží každou středu od 16:00.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .