Rádio Impuls večer odvysílalo záznam z Českého mejdanu

Zkrácený záznam pětihodinového koncertu odvysílalo Rádio Impuls v pondělí 12. prosince 2016. Sestřih toho nejlepšího z Českého mejdanu s Impulsem se rozezní hned po zprávách ve 20.00 hodin a má téměř dvě a půl hodiny.

Český mejdan, foto: Martin J. Polák / Rádio Impuls

Český mejdan, foto: Martin J. Polák / Rádio Impuls

Více než 18 tisíc lidí zažilo skvělá vystoupení celé řady hvězd české a slovenské populární hudby. Pro všechny, i ty, kteří se na náš mejdan nedostali, je to náš předčasný vánoční dárek“, řekl k pondělnímu večernímu vysílání programový ředitel František Matějíček.

V sestřihu nebudou chybět kapely Jelen, Chinaski, No Name, interpreti jako Dalibor Janda, Peter Nagy, Miro Žbirka, Petr Kolář, Ilona Csáková a Leona Machálková. Svůj blok má v programu i Michal David a závěr patří Karlu Gottovi, který v premiéře zazpíval svou novou píseň Země vstává. Ke skvělé atmosféře v hale přispěli moderátoři Rádia Impuls Vlasta Korec a mistr hudebních omáček Petr Vondráček.

Český mejdan s Impulsem pro nás byl projektem velmi ambiciózním a připravovali jsme ho svědomitě několik dlouhých měsíců. Jsem rád, že se naše ambice nejen naplnili, ale hlavně, že jsme dodrželi slib našim posluchačům a opravdu jim naservírovali nefalšovaný český mejdan, jak bylo hojně patrné z jejich reakcí nejen na sociálních sítích. Myslím, že jsme opět dokázali, že česká a slovenská muzika u nás pořád skvěle funguje a podpora domácí hudby ve vysílání Rádia Impuls je ta správná cesta“, zhodnotil dozvuky koncertu generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Podruhé se k prvnímu ročníku Českého mejdanu s Impulsem můžeme vrátit poslední den v roce, kdy TV Prima zařadí zkrácený záznam koncertu do svého hlavního večerního vysílání.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .