Rádio Impuls v dlouhodobé soutěži s AIM rozdává internet a televizi zdarma

Český poskytovatel internetu AIM a Rádio Impuls připravili pro posluchače speciální nabídku vysokorychlostního internetu a IPTV. Posluchači mohou o internetové služby soutěžit po celý rok. Každý všední den bude vybrán jeden výherce.

impuls-mikrofon-651

Každý všední den mezi 15. a 18. hodinou se bude na Rádiu Impuls v odpoledním vysílání „Fanda a jeho česká banda“ hrát o jedno internetové připojení a televizní službu Kuki na rok zdarma. Podmínky dlouhodobé soutěže o internetové služby zdarma jsou jednoduché. Poslouchat Rádio Impuls, vyřešit zadání soutěže a napsat do studia.

Naším cílem je informovat co nejvíce obyvatel České republiky o možnostech kvalitního internetového připojení v místě jejich bydliště. Chceme vyvrátit myšlenku, že rychlé připojení k internetu je dostupné pouze pro obyvatele větších měst, ale že lze kvalitně surfovat i na vesnici,” vysvětluje důvod spuštění akce Jakub Jánský ze společnosti AIM.

Zrychlování internetových přípojek v menších obcích a na vesnicích napomáhá projekt Zrychlujeme Česko, za kterým stojí společnost CETIN. Za rok odmění Rádio Impuls společně s AIM minimálně 250 zájemců službami rychlého internetu a televize.

Akce se přirozeně rozvíjí v období očekávaného vypnutí televizního standardu DVB-T. Poskytovatelé televizních služeb využívají tento proces k informování diváků o modernějších alternativách televizního příjmu. Součástí IPTV služeb a aplikací jsou i vybrané rozhlasové stanice. Vysílání Rádia Impuls nabízí řada operátorů. Primárním způsobem poslechu však přirozeně zůstává FM pásmo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .