Radio City pošesté rozsvítilo Prahu, posluchači poslali rekordní počet DMS

radio-city-167Pražské Radio City 93,7 FM už pošesté organizovalo předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojilo celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc, vánočního stromu na Staroměstském náměstí. Každý mohl i letos sponzorovat svou vlastní žárovku na tomto stromě, posluchači poslali rekordní počet dárcovských SMS ve prospěch nadace Leontinka.

Letošní výtěžek opět přesáhnul magickou stotisícovou hranici a zastavil se na rekordní částce v historii tohoto projektu. Posluchači radia City zaslali přes 7000 DMS, ze kterých získala nadace Leontinka přes 189 tisíc korun na projekt Svítání.

Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ vyvrcholil prvního prosince na Staroměstském náměstí, kde byl za přítomnosti zástupce patrona projektu Ivy Frühlingové a moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké předán symbolický šek s uvedenou částkou výkonné ředitelce nadace Leontinka, paní Barbaře Huckové. Projekt radia City podpořil také pražský primátor Bohuslav Svoboda, který poté osobně rozsvítil tradiční vánoční strom.

city-plakat-zarovka-600Plakát k akci Rozsviťte s námi Prahu 2012

Radio City děkuje všem posluchačům, patronům projektu „Rozsviťte s námi Prahu“ – Ivě Frühlingové, Filipu Renčovi, Jiřímu Kornovi, Ivě Lecké, Vojtovi Eflerovi a především všem Pražanům a posluchačům, kteří se do tohoto prospěšného projektu zapojili. Server RadioTV o tom informoval Michal Krčmář, promotion manager Radia City.

radiocity-vanoce-2012Moderátorka Radia City Iva Lecká, v pozadí zpěvačka a modelka Iva Frühlingová. Foto Ondřej Pojmon, Radio City 93,7 FM

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .