Radio City popáté rozsvítí Prahu charitativním projektem

rozsvitte_prahu_perex

Předvánoční charitativní projekt radia City 93,7 FM popáté spojí Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc. Letošní výtězek bude věnován Občanskému sdružení ROSA na podporu azylového domu pro oběti domácího násilí. Přispět může kdokoli pomocí dárcovské SMS, za každý příspěvek bude rozsvícena jedna žárovka na stromě na Staroměstském náměstí.

Výtěžek věnován Občanskému sdružení ROSA

Pražské radio City 93,7 FM už popáté organizuje unikátní předvánoční charitativní projekt, ve kterém spojí celou Prahu prostřednictvím největšího symbolu pražských Vánoc – stromečku na Staroměstském náměstí. Vlastní žárovku může každý symbolicky rozsvítit pomocí dárcovské SMS. Výtěžek bude letos věnován Občanskému sdružení ROSA na podporu azylového domu pro oběti domácího násilí a jejich děti v Praze.

PŘEČTĚTE SI: Praha versus City – nová improvizační show rádia City

Odesláním dárcovské SMS zprávy ve tvaru DMS ZAROVKA na číslo 87 777 si mohou nejenom Pražané a posluchači radia City symbolicky zakoupit jednu z tisíců žárovek, které se rozsvítí na pražském vánočním stromě. Po odeslání přijde na mobilní telefon návod, jak si svou žárovku rozsvítit na stránkách www.radiocity.cz. Cena dárcovské SMS je 30 Kč, z toho celých 27 Kč připadne na projekt ROSA.

rosa_cityLetošní výtěžek z projektu „Rozsviťte s námi Prahu!“ putuje Občanskému sdružení ROSA.

Projekt zaštítí známé osobnosti, příspívat lze od úterý

Je nám velkou ctí, že projekt podpořily také známé osobnosti, jmenovitě Ivana Chýlková, Sandra Nováková, Mirka Čejková, Janek Ledecký, Martin Dejdar, Tomáš Klus a Kryštof Hádek,“ uvedla Barbora Lukášová, programová ředitelka radia City. Přispívat lze už od úterý 1. listopadu 2011. Projekt „Rozsviťte s námi Prahu!“ vyvrcholí 26. listopadu na Staroměstském náměstí, kde bude za přítomnosti moderátorů radia City Vojty Eflera a Ivy Lecké rozsvícen symbol pražských Vánoc, tradiční vánoční strom.

PSALI JSME: Radio City poprvé „oblékne Prahu”, vrátí se k úspěšné kampani

rozsvitte_prahu_velke„Rozsviťte s námi Prahu!“ se letos koná už po páté.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .