Rádio Blaník vysílá pro lepší náladu

Na Rádiu BLANÍK se snaží kromě aktuálních informací souvisejících s onemocněním COVID-19 přinášet i DOBRÉ ZPRÁVY. A těch zpráv je celá řada, protože Češi jsou národ, který umí držet při sobě, když je nejhůř.

„Lidská solidarita nezná mezí a v našem vysílání v každé hodině přinášíme příběhy, které se týkají toho, jak si lidé pomáhají. Někdo šije roušky, jiný zajišťuje nákupy seniorům, pomáhají města, úřady i firmy. A o tom všem se snažíme informovat ve vysílání i na sociálních sítích,“prozrazuje programový ředitel Daniel Rumpík. Podle něj patří obrovský dík celému týmu BLANÍKU, a to bez jakékoli výjimky. „Všichni moderátoři i redaktoři odvádí neskutečnou práci, a k tomu se jim ještě daří – pokud to situace dovolí – rozdávat úsměvy a dobrou náladu, jak se ostatně u sluníčkového rádia sluší patří. Jsou skvělí a patří jim velké díky,“ dodává.

A jak se aktuální situace konkrétně dotýká vysílání Rádia BLANÍK? Ve vysílání je více aktuálních vstupů a živých telefonátů, o víkendu se rozšířili zpravodajské relace.

dobre_zpravy
Zdroj: Rádio Blaník

Několikrát denně se vysílají VZKAZY PRO LEPŠÍ NÁLADU. Posluchači píší, co je i v této těžké době potěšilo, anebo posílají vzkazy a poděkování lékařům, záchranářům, kurýrům, prodavačkám, a všem ostatním, kteří jsou nyní v první linii. A když je to možné, spojí to i s písničkou.

Každé všední dopoledne si posluchači mohou užít ŠŤASTNOU HODINKU. Mezi devátou a desátou dopolední nezaznívá na BLANÍKU ani jedna smutná písnička. Dvakrát denně pak navíc ve vysílání hrají písničky v LIVE verzi, přesně tak, jak zazněly na Narozeninových koncertech na Konopišti.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .