Rádio BLANÍK vykouzlí dětské úsměvy

Vánoce jsou sice až téměř za měsíc, Rádio BLANÍK ale rozdává radost a dárky už nyní. V pondělí 8. listopadu vyvrcholila velká on-air hra o 7,5 kg šunku na kosti, nyní jí střídá vánoční hra, která potěší především rodiče a jejich děti. Soutěžit se totiž bude o 100 krásných hraček z Království hraček Bambule.

WebFacebook-v2-Hracky
Zdroj: Rádio BLANÍK

V pondělí 8. listopadu skončila velká dopolední hra, během které bylo rozdáno celkem jednadvacet 7,5kilových šunek na kosti od LE&CO. V závěru hry během finálového kola byl vyhlášen výherce speciální bonusové ceny. Posluchačka Zdeňka z Ostravy získala od BLANÍKU venkovní zahradní gril v hodnotě 20 tisíc korun. „Na tomto grilu si může připravit nejen celou šunku na kosti, ale pohodlně se tam vejde i celé selátko,“ dodal s úsměvem Daniel Rumpík, programový ředitel Rádia BLANÍK.

Od tohoto týdne si pak na své přijdou všichni posluchači, kteří přemýšlí, jakou že hračku vybrat svým dětem nebo vnoučatům. Ve výběru by mohlo pomoci Rádio BLANÍK, které rozdává celkem 100 luxusních hraček z Království hraček Bambule. Stačí zachytit pohádkový zvoneček Rádia BLANÍK a zavolat do studia. Kdo se dovolá jako první, vyhrává set, ve kterém najde hned pět značkových hraček! Více informací o soutěži je k dispozic na webu rádia.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .