Rádio BLANÍK vydalo knižní sbírku pořadu S Čechem po Čechách

vladimir-cech-kniha-651

Oblíbený pořad Rádia BLANÍK S Čechem po Čechách, kterým provázel loni zesnulý herec Vladimír Čech, vychází poprvé v knižní podobě. Součástí knihy je i CD s vybranými díly pořadu a písničkami Vladimíra Čecha.

100 + 10 báječných výletů po České republice, řadu unikátních fotek, i kompletní přehled o putování Vladimíra Čecha po hřebenech českých a moravských hor,“ prozradil Vladislav Slezák, šéf marketingu Rádia BLANÍK.

Dne 9. prosince 2014 se v pražském Obecním domě uskuteční slavnostní křest, kterého se kromě těch, kteří na knize asi rok a půl pracovali, zúčastní i řada dalších hostů. Kromě manželky Milady Čechové přivítáme také Vladimírovu maminku, legendární televizní hlasatelku Hedu Čechovou, dorazí rovněž herci Václav Vydra, Eva Holubová či Tomáš Jirman, který s Vladimírem Čechem nachodil stovky kilometrů.  Na slavnostním křtu pak bude i zpěvačka Naďa Urbánková.

S Čechem po Čechách je poutavý a unikátní cestopis po krásách naší vlasti i milá vzpomínka na Vladimíra Čecha! Kniha včetně CD stojí 350,- Kč a v prodeji je pouze na Rádiu BLANÍK! Všechny podrobnosti jsou uvedeny na stránkách www.radioblanik.cz.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: