Rádio BLANÍK si letos připomíná 20. výročí. Hledá 20 nejoblíbenějších písniček své historie

Dlouhodobě nejposlouchanější regionální Rádio BLANÍK bude letos v prvním pololetí společně s posluchači hledat 20 nejoblíbenějších českých písniček za 20 let svého vysílání. Co rok to jedna písnička. Výsledkem bude výběr 20 nejoblíbenějších českých písniček z Rádia BLANÍK, které vyjdou na výročním CD.

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK v roce 2014 byl Karel Gott. Ilustrační foto: Rádio BLANÍK

Největší hvězdou narozeninového koncertu Rádia BLANÍK v roce 2014 byl Karel Gott. Ilustrační foto: Rádio BLANÍK

Rádio BLANÍK odstartovalo v roce 1999

Oslavy významného jubilea budou ve vysílání Rádia BLANÍK patrné v průběhu celého letošního roku 2019. Už tento týden přivítá stanice řadu těch, kteří u toho tenkrát byli. Jedná se o někdejší členy blanického týmu i oblíbené zpěváky. Ti všichni vzpomínají na začátky Rádia BLANÍK, které se v průběhu několika let dostalo na pozici nejposlouchanější regionální stanice v ČR.

Momentálně se už pro rozhlasové stanice velikosti rádia BLANÍK používá pojem nadregionální stanice, případně nadregionální síť. Za své dlouholeté vedení pelotonu regionálních stanic si však tým Rádia BLANÍK zaslouží uznání. Právě jeho formát patří mezi českými a moravskými posluchači k těm nejpopulárnějším.

Od ledna do května si ve vysílání BLANÍKU postupně představíme to nejlepší z každého roku života našeho rádia. Co zajímavého jsme odvysílali? Jaké důležité události se u nás i ve světě za těch posledních dvacet let přihodily? O tom všem si budeme povídat. A navíc si pokaždé připomeneme i ty nejznámější písničky, které v daných letech vznikly. Pomozte nám nyní najít ty, které máte nejradši,“ avizuje ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Nová úprava loga Rádia BLANÍK v podání agentury Cream Prague

Výsledky prvního kola posluchačské ankety už tuto neděli

Rádio BLANÍK bude společně s posluchači hledat 20 nejoblíbenějších českých písniček za 20 let svého vysílání. Co rok to jedna písnička. Výsledkem bude výběr 20 nejoblíbenějších českých písniček z Rádia BLANÍK, které vyjdou na výročním CD.

Vy sami tedy rozhodnete, jakou sestavu písniček tu najdete. Tak příjemné vybírání. Naše hudební anketa startuje tento týden, kdy hledáme nejoblíbenější českou písničku z roku 1999. A je z čeho vybírat. Více najdete na www.radioblanik.cz a už tuto neděli 13. ledna vám na BLANÍKU prozradíme, jak to dopadlo,“ dodává Dan Rumpík.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .