Rádio BLANÍK přinese o Velikonocích nový programový prvek – pivní seriál

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

České pivo nám závidí celý svět! A právě pivu bude u nás na BLANÍKU věnován náš zbrusu nový jarní seriál,“ říká ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík. Nový jarní seriál odstartuje na Velikonoční pondělí.

My Češi máme spoustu různých zájmů a koníčků. Někdo je vášnivý rybář, někdo myslivec, někdo skvělý kuchař, jiný hraje fotbal, no a někdo si nejraději někam zaleze s oblíbenou knížkou. Přesto máme něco společného – MILUJEME PIVO. Pivo pijeme rádi, ale víte, že je s ním spojena i spousta zajímavostí a kuriozit? Pojďte si o tom s námi popovídat! Připijeme si s vámi ve vaší oblíbené hospůdce – ochutnáme pivní zmrzlinu – užijeme si pohodlí pivních lázní – anebo poznáme tajemství pivní kosmetiky. Ale zajímavých témat, která souvisí s naším národním nápojem, je samozřejmě mnohem víc. A my si o tom všem budeme s vámi povídat. Už nyní se pak navíc těšíme i na vaše vlastní příběhy a vzpomínky,“ píše Dan Rumpík v upoutávce na nový programový prvek Rádia BLANÍK.

Rádio BLANÍK je nejposlouchanější regionální stanicí v České republice, jehož poslechovost v rámci posledních vln průzkumu RadioProjekt má i nadále vzestupnou tendenci. Poslechovost v rámci druhého pololetí roku 2015 činila 631 tisíc lidí, což je nárůst o 25 tisíc posluchačů ve srovnání s předešlými výsledky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .