Rádio BLANÍK má nový web

Nový design, nový obsah, nová struktura i nové možnosti – to vše nyní nabízí web Rádia BLANÍK. Posluchači na novém webovém rozhraní najdou řadu novinek a vylepšení. Zároveň byla upravena grafika a celková barevnost tak, aby více korespondovala s image pohodového českého rádia, které nedávno rozšířilo své pokrytí i o Brno a Vysočinu.

Obrázek1
Zdroj: web Rádia BLANÍK

Na vývoji nových webových stránek BLANÍKU se podílel především Jan Šindelář, který má s podobnými úkoly bohaté zkušenosti. „Na začátku jsme si udělali podrobnou analýzu toho, co přesně posluchači od webových stránek svého rádia nejvíce očekávají. To, co jsme zjistili, pak bylo pro nás základním vodítkem při vytváření nové struktury stránek“, prozradil. Podle něj jsou zcela zásadní tyto věci – jednoduché spuštění přehrávače vysílání, přehledný playlist odehraných písniček, a také snadno dostupné podcasty, které jsou v dnešním době velkým fenoménem a mluvené slovo zažívá velký comeback. Posluchači se mohou těšit i na přehlednější fotogalerie z eventů rádia a nové fotky moderátorů. Nový web Rádia BLANÍK je zároveň uzpůsoben i pro mobilní telefony.

Rádio BLANÍK začíná publikovat také aktuální články, které nabízejí řadu zajímavých informací a pozvánek. Články budou doplněné i o fotografie, případně o krátké ukázky z vysílání. „Chceme, aby posluchači na našich stránkách pravidelně nacházeli vždy něco nového.  Informace, které odvysíláme klasicky v éteru, tak dostanou nový prostor a každý se k nim bude moct vrátit“, říká programový ředitel Daniel Rumpík.


www.radioblanik.cz – to je nový web Rádia BLANÍK


Na webu je k dispozici i nová mapa, kde je podrobně vyznačeno rozšířené pokrytí Rádia Blaník o tyto vysílače: Brno 103,4 – Boskovice 94,2 – Vyškov 98,4 –Znojmo 92,8 – Jihlava 98,0 – Třebíč 104,8 Velké Meziříčí 105,7 – Žďár nad Sázavou 98,0 – Hodonín 92,8 – Svitavy 92,9. 

mapa-pokryti
Zdroj: Rádio BLANÍK

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .