Rádio BLANÍK i letos přiveze posluchačům Prázdninovou hospodu na kolečkách

Oblíbená stanice v regionech vyrazí i letos za svými posluchači s prázdninovou hospodou na kolečkách. Rádio BLANÍK vyráží za posluchači poprvé už o nejbližším víkendu, v pátek a v sobotu.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Promotým Rádia BLANÍK loni navštívil několik obcí napříč republikou

Všestary, Cheznovice, Červené Pečky, Bílsko, Bžany – Lhenice, Kardašova Řečice, Praskolesy, Golčův Jeníkov, Vidče, Tvořihráz, Březnice, Opatovice nad Labem, Odolena Voda, Křečovice, Jirkov, Nový Knín, Petrovice u Sedlčan a Vlkaneč. Tady všude jsme spolu s Braníkem byli loni s naší Prázdninovou hospodou na kolečkách,“ říká programový ředitel Rádia BLANÍK Dan Rumpík.

Podobně jako loni se i letos bude první sud piva pít na účet rádia. Součástí akce bude i koncert jednoho z interpretů. „Chybět nebude ani točená malinovka, něco k zakousnutí, soutěže o ceny,“ dodává Dan Rumpík.

Prázdninová hospoda bude vyjíždět vždy v pátek a v sobotu. Jednotlivá místa budou upřesněna průběžně. Posluchači mohou „pozvat“ hospodu do svého okolí zasláním SMS na číslo 603 118 118. Součástí této zprávy by mělo být i stručné zdůvodnění, proč by se měla prázdninová akce konat právě v jejich místě.

První prázdninová akce se uskuteční už tento víkend.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .